theBalm - rozjasňovač Mary-Lou Manizer ♥


Používáte rozjasňovač? Já se mu dříve vyhýbala, protože mi přišel zbytečný, ale stačilo, aby se mi pod ruku dostal Mary-Lou Manizer od theBalm a rázem jsem svůj názor přehodnotila o 180 stupňů. Nechci pomlouvat například Dermacol a jiné "drogeriové značky" (nejsem typ, který by je odsuzoval, právě naopak - mám je moc ráda), ale pravdou je, že všechny rozjasňovače, které jsem vyzkoušela, mě zklamaly a ani u jednoho jsem nepoznala rozdíl před a po (a věřte, že v naději vidět alespoň minimální rozdíl, jsem s nimi vážně nešetřila! :D).


Možná si ještě vzpomínáte na moji minulou recenzi na tvářenku od theBalm. Přestože jsem tvářenkám dříve neholdovala, okouzlila mě tak, že od té doby jsem si jich pořídila již několik :D.. ale pryč od nich.. dnešní článek patří rozjasňovači! :D.. O tvářence jsem se zmínila proto, že právě díky ní jsem od rozjasňovače nečekala žádné zklamání a nemohla jsem se dočkat, až mi to potvrdí na vlastní kůži! :))
A taky že nezklamal! Už když jsem po něm poprvé přejela prstem, abych udělala swatch, věděla jsem, že se ke mě dostal opravdový poklad ♥ Konzistence je tuhá, ale přitom po rozetření rozjasňovač působí spíše jako tekutý.. Pokožka je po nanesení krásně sametová, prozářená a celkově obličej působí zdravěji.


Hrozně mě baví si s rozjasňovačem hrát, protože stačí, abyste jej nanesly na ta správná místa a je z vás rázem někdo úplně jiný! (myšleno samozřejmě v dobrém :D :)).. Díky skvělé pigmenatci Mary-Lou stačí nanést opravdu trošku, abyste získaly tu správnou jiskru. Ale pokud vám naopak ujede ruka, nebo máte v plánu výraznější líčení - určitě nebudete působit jako transvestita :D.. Podtrženo sečteno - myslím si, že s ním prostě nikdy nemůžete šlápnout vedle :)).


Protože do školy vstávám už kolem 6, ale outfity fotíme s přítelem až navečer, na obličeji jde únava chtě-nechtě znát.. a právě na tyhle případy se mi rozjasňovač osvědčil nejvíc. Stačí jej před focením nanést pod obočí, do vnitřního koutku očí, na nos, nad horní ret a nad tvářenku a "fotomejkap" je na světě :D :)).. Mary-Lou ale není jen rozjasňovač.. je to multifunkční "kámoš" - takže kromě rozjasňovače si současně kupujete i zvýrazňovač a oční stíny..


A nejlepší nakonec.. úžasnější balení, než právě ty od theBalm prostě neexistují ♥. Pro pin-up girls mám slabost a s každým dalším produktem od theBalm už s ním od dalším :D.. Ale vzhled není jediným plusem balení - je opravdu pevné, takže jej za chvilku nebudete mít "vyviklané".. přesto je ale lehounké, že o něm v kosmetické taštičce ani nevíte :))..
A co vy? Už máte Mary-Lou doma? ♥

9 komentářů:

 1. Strašně moc se mi líbí to balení :)))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Jj naprosto souhlasím. Tahle značka je zárukou kvality a spokojenosti, plus to balení...na něm též ulítávám :D

  OdpovědětVymazat
 3. Ten retro obal vypadá dost dobře :) i ta barva je pěkná

  OdpovědětVymazat
 4. Rozjasňovač vypadá naprosto skvěle! Já se těmhle věcem ještě před nějakou dobou opravdu vyhýbala, ale poslední dobou jsem si je naprosto oblíbila a tenhle mě hodně láká :)

  OdpovědětVymazat
 5. To balení je nádherné!

  anettelsworld.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Tak to baleni me dostalo...kvuli tomu bych si to koupila :)
  Style Without Limits

  OdpovědětVymazat
 7. Vypadá nádherně! :) Od této značky mám jen pudr, který je skvělý... ale ráda bych vyzkoušela i další věci :)

  Jane´s colours

  OdpovědětVymazat
 8. theBalm má nejlepší rozjasňovače, stejně jako tvářenky! :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥