Dress inspiration ♥

zdroj: we ♥ it

Když mi kamarádka o víkendu oznámila, že jdeme po novém roce na ples, okamžitě mě vyvedla z mé "učící shrečí nálady" a já hned začala přemýšlet, co na sebe! :D Když mi pak ještě oznámila, že to bude ples v maskách.. vybavil se mi jeden z dílů mé milované Gossip Girl.. a tak šly "Právní záruky" stranou.. a místo nich jsem se dala do výběru nových šatů (čehož teď trochu lituju, protože mi dnešní zkouška dala vážně zabrat! :D). Vím, že jsem zrovna nedávno říkala, že pořízení nových šatů nemám v plánu.. ale jak se už pomalu začínají objevovat v obchodech a já na ně narážím čím dál častěji, usoudila jsem, že jedny (poslední! :D) se ještě do skříně vejdou :D.

Minule jsem vám psala o šatech, které mě zaujaly na jedné ze zahraničních stránek.. ale protože ne každý má důvěru v nakupování ze zahraničí (a dlouhá doba doručení taky není zrovna plus), tentokrát jsem se rozhodla čerpat z českého e-shopu. Konkrétně ze StyleModa, kde najdete nejen šaty, ale i bundy, sukně, kalhoty,.. a také doplňky :)).


Já už ze StyleModa jedny šaty mám a protože jsem s nimi nadmíru spokojená, myslím, že si zaslouží trochu vychválit! :D Šaty mi dorazily teprve před měsícem a i když jsem si plánovala, že vám je poprvé představím až v některém z plesových outfitů, neodolala jsem.. To je tak, když se chystáte na párty, máte líčení přesně podle svých představ, krásně natočené vlasy, už jste skoro na odchodu.. a v tom si všimnete, že ty dokonalé šaty visí tak osaměle na skříni.. a tak si je jen v rychlosti zkusíte.. a selfíčko je na světě! :D Vím, že s podpatky a doplňky by šaty byly ještě kouzelnější, ale za 10 minut od vytvoření fotky mi jel autobus, takže jsem moc času na aranžování neměla! :D (Finální verze tak bude překvapením alespoň co se doplňků týká)).

zdroj: we ♥ it

Když jsem šaty vybírala, rozhodovala jsem se mezi červenou, černou a bílou. Bílé by byly dokonalé na opálené pokožce, černé jsem měla na plese loni, takže byly až poslední verzí.. a když jsem si pak vzpomněla na film Pretty Woman, kde jsem vždycky obdivovala Julii v červených šatech, bylo vybráno :)). Šaty jsou z pružného materiálu, takže nemusíte mít obavy, že byste se do nich nenacpaly, číslování odpovídá klasickým velikostem (3x sláva, po všech těch UNI velikostech, ve kterých mám několik šatů :D) - já mám velikost S.. A když se teď na obrázek šatů opět dívám, nejradši bych se přenesla v čase a už si to štrádovala na ples, protože upřímně.. hezčí šaty jsem snad ještě neměla!
A jak se líbí vám? :))


A tady už jsou další z šatů, které mě zaujaly.. Vybraly byste si? :))
12 komentářů:

 1. Ou! tak v těch šatech jsi naprosto "číčovní" :D :D Ty jsou fakt dokonalé! A mají přesně barvu dle mého gusta. Když sháním šaty, taky se povětšinou zaseknu u barev černá, bílá, červená :) Zrovna teď nějaké sháním - do divadla :)

  ...//Big Christmas Giveaway - Instantní krása//...

  OdpovědětVymazat
 2. Šaty vypadají krásné a moc ti sluší♥

  OdpovědětVymazat
 3. Šaty na tobě vypadají naprosto úžasně Anetko, postavu máš nádhernou a ta barva ti hrozně moc sluší :)

  http://bayachick.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. A přítele, jak sladíš?:)

  OdpovědětVymazat
 5. Všechny ty krátké jsou strašné, ale ty tvoje jsou super!

  OdpovědětVymazat
 6. Ty šaty jsou moc krásné, budeš za princeznu :)

  OdpovědětVymazat
 7. great inspiration! love the clutch too, its gorgeous :)
  great blog, very inspiring
  check out my blog too maybe we can inspire eachother? or follow, let me know and I will follow back :)

  - www.angelaah91.blogspot.nl

  OdpovědětVymazat
 8. já bych si asi nevybrala, není to můj styl :) , ale tobě červená sluší :)

  OdpovědětVymazat
 9. Nerozumím, proč tu nezveřejňuješ všechny komentáře...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. přesto, že se se svými čtenáři dělím o velkou část soukromí, jsou věci, o kterých se bavit nechci a považuji je za přespříliš velký zásah do soukromí. takže bych ocenila, kdyby si autoři oněch nezveřejněných komentářů podobné otázky pro příště odpustili a chápali toto téma jako tabu. děkuji :))

   Vymazat
  2. :-D nepřijdeš mi jako holka, která studuje práva

   Vymazat

Děkuji za každý komentář ♥