Přeskočit na hlavní obsah

Dress obsession🐻

Pro jaké módní kousky máte největší slabost?
Třeba Carrie ze Sexu ve městě milovala boty👠.. a myslím, že pro její botník by vraždila nejedna z nás!😁 Ale i když do práce často vezmu podpatky a nedělají mi problém ani na řízení, představa, že bych měla denně vyrážet jen na jehlách, jako měla ona, mě asi trochu děsí😅. Možná je to tím, že s věkem přichází větší "touha po pohodlí"👵🏻😁, ale myslím, že z velké části hlavně proto, že téměř vždycky chodím pozdě a jestli do kina/práce/na autobus dobíháte v teniskách nebo na dvanácti centimetrových jehlách, zkrátka poznáte!😂 Podtrženo sečteno - i když jsem Carriinu sbírku bot vždycky obdivovala, mně stačí ke štěstí pár kvalitních tenisek, na zimu nadčasové kozačky.. a vyřádím se maximálně tak u pantoflí a sandálků, které kupuju většinou za pár korun a nezabírají tolik místa (že se vyřádím chápejte tak, že mám černé, hnědé a bílé.. zkrátka “my milovníci barev”)😅😂🫣.
Ale abych se tímhle oslím můstkem dostala, kam chci😂 - moje slabost jsou šaty!🥹 Nejrůznějších střihů, délek, občas i těch barev😁.. A když jsem tak zrovna včera zjistila, že právě tyhle šaty mám hned ve dvou barvách a ani jsem si to neuvědomila, říkám si, že jsem vybrala jednoznačně správně - když mě dokázaly okouzlit hned dvakrát!😏😂
V dnešním outfitu jsem šaty doplnila jednoduchými koženými pantoflíčky a menší kabelkou, protože bylo poměrně teplo a já vyrážela jen za kamarádkou, které tímto zároveň moc děkuji za fotky♥️. Nic proti focení od mých skvělých chlapů, ale když vám fotograf řekne “tady máš špatně vlasy” nebo jen “zatáhnout”😂.. je to prostě k nezaplacení!😏😂🙏🏼
Tak doufám, že se vám fotky budou líbit, těším se na reakce a pokud inspirace ještě nemáte dost, kukněte také na Instagram mé nejdražší fotografky Lucinky - tady. Před foťákem je stejně boží jako za ním!🥰
























šaty Bershka - tady, náušnice H&Mřetízek se zlatými kuličkami Apart - tady, kabelka LV (model Pochette Accessories NM Monogram Canvas), hodinky Michael Kors, pantofle Zara - tady

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

New handbag and american necklace ♥

V dnešním článku bych vám ráda představila hned dvě novinky .. První z nich je kabelka, kterou jsem si objednala už 12.9, ale protože byly nějaké komplikace s doručením kabelek do firmy v ČR, dostala se ke mně až nyní. Kabelku jsem si "ohmatala" už na dovolené v Praze, ale protože ji tam měli jen v hnědém provedení, černou jsem si musela objednat. Má ideální velikost , tvar, není zbytečně přezdobená.. prostě přesně podle mého gusta! ♥ Jediné, z čeho jsem měla obavy, byl materiál .. už v obchodě se mi zdálo, že je to přesně ten materiál, o který jednou zavadíte, nebo kabelku špatně položíte a už je na ní rýha.. což se bohužel vyplnilo.. Přestože jsem ke všemu extrémně opatrná (k novým kabelkám dvojnásob!:D), už po prvním dnu jsem na kabelce měla malé škrábance. Takže pokud jste puntičkářky první kategorie, kabelka pro vás nebude "to pravé".. Ale naštěstí je to (zatím) jediná výhrada, takže doufám, že kabelka bude dobře a dlouho sloužit (ty pevné uši ji k tomu pře...

Adidas ZX FLUX ♥

Vzpomínáte si, co jsem ještě nedávno prohlašovala o botách ? "Od teď jenom podpatky.." a opravdu mi to nějakou dobu vydrželo! Teda konkrétně do chvíle, než jsem v Elle objevila Adidas ZX FLUX . Tenisek mám doma několik párů a rozhodně by mě nenapadlo, že si pořídím nějaké další.. ale potisk leoparda .. to je přesně něco pro mě! K tomu růžovo-červené detaily, materiál připomínající neopren a " Á čko", které si na všech věcech automaticky přivlastňuju jako svoji inicálu.. ach.. prostě jsem neodolala! :D ♥

Giveaway s RoseWholesale ♥

Dostaly jste něco k MDŽ ? Já jsem letos musela být obzvlášť prvotřídní žena, protože si na mě vzpomněl přítel i tatínek ! :D ♥ Co jsem dostala jste mohly vidět už na mém instagramu - tady .. a protože si hrozně moc cením vaší přízně, rozhodla jsem se obdarovat i já vás !