Přeskočit na hlavní obsah

Co k tobě patří, neztratíš..

Když jsem před téměř šesti lety psala svůj poslední článek na blog, vlastně jsem tehdy ani netušila, že bude na tak dlouhou dobu článkem posledním.. konec blogu jsem neplánovala, jen mě blogování najednou přestalo naplňovat. Měla jsem pocit, že on-line svět je přesycený, nebavilo mě, že na instagramu je pomalu více reklamy, než "fotek ze života" a zároveň začala videa jednoznačně převažovat nad textovými příspěvky.. což mi také nesedělo, protože nepatřím k těm, kteří by měli stále na uších sluchátka, takže si je s sebou většinou zapomínám vzít a pak zjišťuju, že například vtipná videa zase tak vtipná nejsou, když k nim nemáte zvuk.. :D

Moje blogerské začátky sahají hodně do minulosti, protože první blog jsem měla snad ve dvanácti (k hodnotě obsahu se netřeba vyjadřovat :D), Fashion Lady An jsem pak založila v posledním ročníku na gymplu a prožila s ním v podstatě celou vysokou. Blogování jsem vždycky brala především jako formu odreagování, zábavy, možnost sdílet svoji zálibu v módě a třeba tak inspirovat druhé.. jenomže blogy začal pomalu nahrazovat instagram, Youtube, tiktok. Řadím se k lidem, pro které je i obyčejný telefonní hovor traumatem, ze kterého se dostávají po zbytek dne, takže verze, kdy bych namísto psaní článků třeba natáčela videa, absolutně nebyla ve hře :D.. a tak jsem usoudila, že je možná nejvyšší čas tenhle on-line prostor přenechat mladší generaci, obzvlášť když chce půlka prcků ve škole a školce být "youtuber", až vyrostou :D..

Jenomže jak čas plynul, čím dál častěji jsem si na blog vzpomněla.. možná tomu přispěla i skutečnost, že jsem několikrát hledala nejrůznější recenze na krém, make-up, šampon a zjistila jsem, že recenze na blozích většinou nahradily jen strohé recenze přímo na webovkách e-shopů, příspěvky na instagramu, které ale nikdy nejdou moc do hloubky a hlavně jsou nárazové, takže když Vás nějaký produkt zajímá ve chvíli, kdy zrovna není trendem číslo jedna, najít schopnou recenzi, na základě které bych nakoupila, je skoro nemožné.. častokrát jsem naopak sama objevila produkt, ze kterého jsem byla nadšená a chtěla se o něj podělit (nejen s kamarádkama :D).. a tak jsem si řekla, že i když mi před lety blogování přestalo dávat smysl, možná je právě teď ideální čas mu dát ještě šanci.. Ne nadarmo se totiž říká, že "Co k tobě patří, neztratíš. Co k tobě nepatří, neudržíš." a ke mně sdílení života, zážitků, názorů, outfitů prostě patří..

Vždycky jsem byla knihomol, milovník "psaného slova" a blog byl pro mě svým způsobem takový můj deníček, kde jsem si zaznamenávala všechny důležité momenty a vlastně mě mrzí, že z posledních let tyhle "zápisky" nemám.. takže jsem zpátky, abych v jeho psaní pokračovala. Stihla jsem dostudovat, přestěhovat se, změnit práci, přestala jsem se barvit, sundala jsem gelové nehty (nedobrovolně! Pokud tohle čteš Eliško, už se na Tebe zase moc těším :D), přibylo mi jedno tetování, mé milované Chanel naopak ubylo pár zubů :D, ale hlavně mi, čím dál častěji, chybělo kreativní vyžití, které mi blog vždycky poskytoval♥..

Po mnohaleté pauze pro Vás tak mám opět outfit. Můžete v něm vidět šaty, které jsou z aktuální kolekce New Yorkeru, stály pár korun a hlavně se skvěle kombinují, protože jsou totálně nadčasové a můžete tak s jejich pomocí vytvořit hromadu nejrůznějších outfitů. Já jsem je tentokrát doplnila oversize bundičkou ze Zary, oblíbenýma teniskama Steve Madden a kabelkou od Guess, po které obvykle sáhnu, když zbytek outfitu působí sportovnějším dojmem :)).

Tak doufám, že se Vám dnešní outfit líbí, budu se na Vás brzy těšit zase s nějakým dalším.. a pokud plánujete už delší dobu něco udělat - možná je ta ideální chvíle právě teď!♥šaty New Yorker, bunda Zara, kabelka Guess (model Layla top zip shoulder), řetízek se zlatými kuličkami Apart, náhrdelník s perličkami martinasmira.cz (kolekce Reworked), hodinky Michael Kors, tenisky Steve Madden (model MATCH)

Komentáře

Okomentovat

Děkuji za každý komentář ♥

Populární příspěvky z tohoto blogu

Adidas ZX FLUX ♥

Vzpomínáte si, co jsem ještě nedávno prohlašovala o botách ? "Od teď jenom podpatky.." a opravdu mi to nějakou dobu vydrželo! Teda konkrétně do chvíle, než jsem v Elle objevila Adidas ZX FLUX . Tenisek mám doma několik párů a rozhodně by mě nenapadlo, že si pořídím nějaké další.. ale potisk leoparda .. to je přesně něco pro mě! K tomu růžovo-červené detaily, materiál připomínající neopren a " Á čko", které si na všech věcech automaticky přivlastňuju jako svoji inicálu.. ach.. prostě jsem neodolala! :D ♥

Beauty Day Brno 2024

Když jsem od kamarádky dostala vstupenku na Beauty Day Brno, nemohla jsem se dočkat, až tam společně vyrazíme. Beauty Day Brno je (dle oficiálního popisu :D) akce pro ženy, které se zajímají o kosmetiku, anti-aging a zdravý životní styl. Festival nabízí přednášky odborníků, workshopy a (téměř) všechny produkty jsou na místě také k vyzkoušení, což je určitě super, protože tak můžete zkusit i věci, po kterých byste běžně nesáhly. - Například rybí kolagen v tekuté formě. Kamarádka se mu nejdřív bránila, ale po ochutnání sama uznala, že rybinu nejde cítit po čuchu, ani chuťově.. Já naopak odvážně zkouším cokoli, protože asi neexistuje jídlo/ingredience, kterou bych nedala do pusy :D.. ale je mi jasné, že ne každý to má jako já, takže myslím, že už z tohoto důvodu jsou podobné akce super nápad :). S kamarádkou jsme si naplánovaly i návštěvu přednášky a dvou workshopů: 1. Jarní kapsulový šatník 2. Beautifikace a 3. Obličejová gymnastika První z uvedených jsme nestihly, protože nás osud za