.. optimista vidí sklenici poloplnou a pesimista poloprázdnou..


Za poslední dny mi neustále chodí zpětné vazby na mou účast v castingových kolech České Miss 2017. A mě nepřestává překvapovat, že mi zprávy přichází i přesto, že jsem do semifinále nepostoupila a moje účast v soutěži je tak, alespoň pro tento rok :D, u konce :). I když se našlo pár jedinců (a nebo to byl všechno jeden jedinec? :D), kterým jsem stála za to, aby si vytvořili falešný profil a mohli mi napsat něco ošklivého, 99% zpráv je moc milých a i když mě tak nečeká hvězdná missí kariéra a měla bych být vlastně smutná, nejsem smutná ani trochu.. je tomu právě naopak - jsem dojatá, dojatá z toho, že dobří lidé ještě existují, že dokážeme přát štěstí a podporovat někoho, koho vlastně ani osobně neznáme a celkově, že na světě je toho dobra vážně mnohem víc, než na první pohled může vypadat :).

Občas mi píšete, že působím až moc sluníčkově, až to vypadá, jako bych byla "motivátor" :D a jestli je tohle vážně můj běžný přístup k životu nebo tak píšu jen, aby se to dobře četlo.. Víte, myslím si, že nikdo nemá život pouze a jen růžový, všichni zažíváme to dobré i zlé a pak je jen na nás, jestli sklenici, ve které je půlka uvidíme jako poloplnou nebo poloprázdnou. No.. a já mám to štěstí, že jsem se narodila jako nepřeválcovatelný optimista, který může mít nejhorší den na světě, ale pak si uvědomím, že mám kde bydlet, co jíst a denně usínám v náruči někoho, kdo mě miluje a uvědomím si, že jsem vlastně ten nejšťastnější člověk na světě. A to je zároveň i odpověď na otázku, jestli jsem opravdu tak pozitivní člověk, jak působí většina článků :).
Jsem a dělá mi neskutečnou radost, že můžu svůj pozitivní přistup k životu šířit jak na své blízké, tak na své vzdálenější blízké (chápejte jako na vás, moje drahé čtenáře! :D ♥). A i když je venku aktuálně taková hromada sněhu, že hodně lidem už začal lézt i na nervy, já si naopak vždycky užívám každý centimetr krychlový sněhu a to můžete vidět i na fotkách dnešního outfitu, který je pár týdnů starý a vlastně z doby, kdy byl sníh, alespoň v mých zeměpisných šířkách :D, vzácnost a tak jsem se i na těch pár metrech prostě musela vyřádit! :D
A co dodat k outfitu? Válenky považuju za nejlepší investici ever, protože stály 6€ v Primarku a jiné boty v tomhle nečase ani neobouvám. Ehm a to, že jsem si koupila své vysněné UGG válenky, které ale nenosím, protože se o ně v takovém počasí bojím, je pak vedlejší, že jo!? :D Uvidíte je teda asi až na jaře, až roztaje sníh.. a já budu v tom ovčím kožichu padat vedrem :D.. Ale abych nezapomněla! - protože zima nás jen tak neopustí (teda.. upřímně v to doufám, s tím kolik svetrů jsem letos nakoupila :D), honem všichni do Denima ve zlínském Zlatém jablku! - Na všechny Nickelson bundičky je teď sleva 50% ♥.


tričko New Yorker, bunda Nickelson - Denimo, džíny H&M, kabelka Guess - Destore, řetízek - Pandora, náramek Trollbeads, válenky Primark

2 komentáře:

  1. Nad válenkami pořád přemýšlím, tak si je snad budu muset taky pořídit! :D

    OdpovědětVymazat
  2. Válenkám Ugg se nic ve sněhu nestane, pokud si je naimpregnuješ :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥