Second chances ♥


Vzpomínám si, když mi už jako malé mamka něco přinesla ze secondhandu. Nikdy to nebyly věci, které vypadaly "jako z druhé ruky", většinou šlo naopak o takové, které mi spolužačky chválily a navíc se nikdy nestalo, že bych někoho potkala v čemkoli stejném! :) Tím mají teď, po letech, v mých očích neodpáratelný punc originality a když jsem tak dostala příležitost, nafotit něco málo z nové kolekce pro síť obchodů Textile House a k tomu být profesionálně nalíčená i učesaná, ani chvilku jsem neváhala :). 

Jakožto velká milovnice oblečení (vždycky říkám, že nejsem materialista, jen se ráda obklopuju hezkými věcmi! :D), které ho měsíčně hromada přibude, mám často problémy s tím, kam to všechno uložit (můj pokoj metr krát metr už to moc dobře nezvládá, co si budeme nalhávat :D), takže část končí u kamarádek, část na votoči, v charitě.. Myslím, že bych ani nespočítala, kolikrát jsem se v životě dostala do situace, kdy jsem na jednu konkrétní událost potřebovala nějaký kousek oblečení, o kterém jsem byla přesvědčená, že jej už nikdy jindy nevyužiju.. a právě v takových situacích, jsou secondhandy tím prvním místem, kam zamířím! Šaty na zkoušku, kalhoty do práce? Dá se tam objevit snad úplně všechno :)).. - naposledy mě okouzlil kostým dýně, který byl ušitý tak luxusně, že v dnešní éře vykrmenějších dětí byste na ně ideálnější obleček těžko sháněli! :D
Ale nárazový nákup toho nejnutnějšího už dávno není hlavním důvodem, proč vyrazit do secondhandu.. postupem času jsem totiž zjistila, že se tam dají objevit daleko hezčí/ originálnější / luxusnější a v hodně případech také "bohužel" kvalitnější kousky, než jaké nakupujeme v klasických obchodních řetězcích (za mnohonásobně vyšší ceny).. kabát Burberry? Loboutin lodičky? nebo třeba bunda s pravým kožichem.. nevidět to na vlastní oči, snad bych ani neuvěřila! :)
Každopádně nutno dodat, že není secondhand, jako secondhand a když něco stojí třeba 20 korun, většinou tomu odpovídá také stav.. proto opravdu záleží na tom, do jakého obchodu vyrazíte a když vidíte, že věci visí hezky na ramínku, vyžehlené, voní, myslím, že člověk občas i zapomene, kde že to vlastně nakupuje :).
A právě z tohoto důvodu mám již zmiňovaný Textile house moc ráda. Krásné kousky, nové sezónní kolekce a (alespoň všechno, co jsem si pořídila já :) ve stavu, na jaký si nemůžu stěžovat! Takže pokud Textile house ještě neznáte, určitě stojí za návštěvu.. nejen kvůli těm super kouskům, ale třeba taky slevovým akcím, které se tam často konají. 
Doufám, že se vám fotky líbí a pokud by vás více než samotné nakupování bavilo módu prodávat, tak zlínská pobočka Textile house aktuálně shání prodavačku :). Životopisy zasílejte na e-mail bohuslava.holaskova@textilehouse.cz a co se požaduje? Především zájem o módu! ♥

za super outfity a fotky děkuji Textile house 

3 komentáře:

Děkuji za každý komentář ♥