Red & green ♥


Mám ráda, když se v mém životě pořád něco děje.. a je úplně jedno, jestli je to utíkání z jedné práce do druhé, hosteskování přes půlku republiky nebo výlety "za krmením" s přítelem k jezeru plném kačenek (abych se později dozvěděla, že kachny fakt nemusí :D.. je krásné, když pro někoho něco uděláte z lásky a jeho radost zastíní i váš jinak negativní názor na danou věc :)) Ale zpátky k věci.. poslední měsíce byly asi více hektické, než bych si představovala a přiměly mě tak k zamyšlení, jestli to co dělám, je opravdu tím, co dělat chci.. Už nějaký ten pátek neumím odpočívat, což se v praxi projevu tak, že i když se už z toho všeho kolem pomalu ale jistě cítím unavená, stane se, že na poslední chvíli nemusím do práce/ školy.. a co udělám místo toho abych si odpočinula? Najdu si jinou práci a odpočinek je odsunut zase na neurčito :D.. a tak je to pořád dokola..

Rozhodně nejsem materialistka, abych peníze považovala za středobod vesmíru, ale faktem je, že díky penězům je "všechno" prostě jednodušší.. můžete si zajít do kavárny kdykoli se vám zachce, koupit svým blízkým na Vánoce všechno co se vám líbí, našetříte si třeba na kabelku, o které jste už dlouho snily, ale.. pokud pracujete na úkor toho, co máte rádi, po nějakém čase zjistíte, že peníze sice máte, ale nemáte čas na přátele, rodinu a pořádně vlastně ani na blog, který byl poslední tři roky vaším největším odreagováním a současně formou zábavy.
A tak jsem se rozhodla zpomalit, pustit se do všech outfitů, které se mi v notebooku nahromadily a celkově do všeho, co jsem chtěla udělat už dávno, jen na to nějak "nebyl čas" (budu cvičit, fakt že jo! :D).. víte, co se říká - "Čas máme vždycky, ale je otázkou priorit, jak jej využijeme" a mně se ty priority holt pomíchaly jinak, než bych chtěla :)). Takže je čas napravit všechno, co jsem doposud zanedbávala a rozhodla jsem se začít publikováním outfitu z babiččiny oslavy sedmdesátých narozenin. Je to už nějaký ten pátek, ale v dnešním zasněženém dnu tak můžete načerpat trošku sluníčka alespoň z fotek :). A slavnostnější outfity jsou přece třeba po celý rok, nejen když je teplo! Tak doufám, že se vám můj, teď už opravdu poslední vyletněný (outfit není z léta, jak by se mohlo zdát, to jen počasí nějak ignorovalo fakt, že je už 1. října :D :)), outfit bude líbit a od příště už jen ty zachumlané outfity, slibuju! :D :))šaty H&M, náramek a psaníčko Guess, lodičky Časnaboty

5 komentářů:

 1. šaty jsou fakt moc krásné. Zelená ti sedne jak prdel na hrnec :D Tvůj outfit a fotky mě úplně zavedly do krásných letních dnů. Až se mi po nich zastesklo.
  ...Instantní krása...

  OdpovědětVymazat
 2. Jsem na to tvoje cvičení opravdu zvědavá :D :*

  OdpovědětVymazat
 3. Moc ti to sluší! Šaty jsou hezké!

  OdpovědětVymazat
 4. šaty jsou krásné a určitě by se hodily i třeba na ples, nebo vánoční večírek či podobnou příležitost:)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 5. Cok guzelsin cokkkk turkis gelsene beraber evlenelim

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥