Neon bikini Twist ♥


Když jsem se chystala na dovolenou, říkala jsem si, že na ní budu mít určitě hromadu času, takže vezmu foťák a outfitové články tak můžou přibývat klidně denně! Jenomže pak jsem si uvědomila, že moje drahá rodina si dovolenou nejvíc užije právě bez foťáku povinnosti mě fotit :D, takže jsem foťák nakonec nechala doma a dopřála tak všem zasloužený odpočinek. Teda.. jen na chvilku, než jsem si focení outfitů chtěla vynahradit alespoň jedním "outfitem" - plavkovým! :D

plavky a náramek Wayfarer, klobouk H&M, brýle Vans

Tyhle plavky jsem poprvé uviděla na instagramu jedné kočky z Německa a protože mám slabost pro extravagantní kousky, prostě jsem je musela mít! Takže když se objevily na mém oblíbeném Wayfareru, ani chvilku jsem neváhala.. teda.. váhala jsem až moc, ale jen co se barvy týká :D. Původně jsem chtěla fialovo-žluto-růžové, které mě okouzlily právě u již zmiňované slečny, ale pak jsem naštěstí překonala prvotní pobláznění a uvědomila si, že fialovou vlastně vůbec nemám ráda a v těchto se tak budu cítit jednoznačně líp :D :))..

zdroj fotek: We ♥ it

Vím, že na opalování rozhodně nejsou to pravé, protože žádná z nás asi netouží po dvojnásobném množství opálených ramínek :D, ale pokud už naopak opálené jste, v kombinaci s neonovými pásky opálení krásně vynikne a budete vypadat jako po měsíci stráveném na dovolené v Karibiku! :D :))
Horní díl je mírně vyztužený, ale i přesto se jedná o klasické trojúhelníčky, takže jsem měla trochu obavy, aby nedeformovaly prsa.. Jenomže je tomu přesně naopak, takže se tenhle střih ideálně hodí i pro menší prsa! :)) Velikost vrchního i spodního dílu odpovídá klasickému číslování a já mám tak obojí ve velikosti S.


A jak se plavky líbí vám? Dáváte přednost klasice nebo vás také lákají atypické střihy? :))

6 komentářů:

 1. Plavky jsou krásné, ale já bych si na ně asi netroufla :) Jinak když jsem jela na dovolenou, také jsem myslela, že outfity budu fotit každý den a opak je samozřejmě pravdou a já mám nakonec outfitový článek z dovolené jeden :D

  SweetElis

  OdpovědětVymazat
 2. Love the bikini !
  Xoxo

  www.atwednesdaysiwearpink.blogspot.pt

  OdpovědětVymazat
 3. No to máš pravdu že na opalování nejsou ale na těle vypadají aspon hezky:D:)

  OdpovědětVymazat
 4. Tyto plavky jsou hodně pěkný :)

  OdpovědětVymazat
 5. Já z praktických důvodů dávám přednost střihům s co nejmenším počtem pásků, ale upřímně přiznávám, že vzhledově se mi atypické plavky líbí moc. Hlavně tyhle jsou úplně parádní :)

  New in: July 2015 + GIVEAWAY!!!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥