miXturam


Jaký máte názor na přírodní medicínu? Nebo naopak na "chemii"? A jakou váhu přikládáte v oblasti fyzického zdraví psychice? Já jsem vždycky zastávala názor, že jsme natolik zdraví, na kolik se cítíme a že nemoc přijde až v okamžiku, kdy si ji připustíme! :) A přesně na základě této myšlenky se snažím přistupovat k životu.. Takže když se naskytla možnost si namíchat vitamíny na míru, jako první mě napadlo - Tohle, tohle a tohle v mém těle funguje.. pokud pomocí vitamínů doladím ještě tohle, bude to ideální! :D Nevím, jaký podíl na tom má právě psychika a na kolik mám být vděčná Mixturamu, ale po užívání vitamínů se opravdu cítím lépe a vidím zlepšení v oblastech, které jsem zlepšit chtěla. Především pak zlepšení kvality vlasů, protože jsem očekávala, že se sundáním prodloužených vlasů mi na hlavě nezůstane nic.. a to málo, co zůstane, bude mít šílenou kvalitu. Jenomže je tomu přesně naopak.. Po sundání tape in vlasů šla sice pryč i část mých, ale ty co zůstaly jsou zdravé, krásně lesklé a neuvěřitelně hebké na dotek.. Až mi vlastně vůbec nevadí, že jsem "na krátko" a namísto očekávaného zděšení si krátké vlasy neuvěřitelně užívám!


A když už jsem u těch "výsledků" Mixturamu, musím zmínit také zkušenosti mé kamarádky, která si vitamíny namíchala tak, aby jí pomohly se stresem a depresemi. Vyprávěla mi, že zjistila, že jejího přítele denně bombarduje zprávami jeho bývalá přítelkyně.. Protože je kamarádka pořádný žárlivec, čekala jsem, jaký to bude mít závěr.. ale kamarádka překvapila.. "Chvíli jsem nad tím přemýšlela, protože jsem si všimla, že jednou napsal první on.. ale pak jsem si řekla, že je mi to vlastně úplně jedno.. myslím, že ty tabletky fungují!" Řekla to s kamenným výrazem, ale já málem umřela smíchy, protože tohle bych od ní vážně nečekala! :D


A jaký je tedy závěr? Nebudu vám tady zdlouhavě vypisovat, co je Mixturam, jak funguje,.. (?), to se můžete dočíst na oficiálních stránkách. Myslím, že daleko důležitější je vědět, že to nejsou vyhozené peníze, určitě vám nijak neuškodí a to, jestli opravdu funguje se nejlépe dozvíte, pokud si namícháte ten svůj! :))
Znáte Mixturam? Jaké máte s vitamíny na míru zkušenosti? :))


Pokud při objednávce na Mixturam.cz zadáte slevový kód "vxv6wzp", budete mít poštovné zdarma! :))

3 komentáře:

 1. Znám a moc tomu nevěřím, abych pravdu řekla...
  Ale kámoščin vztah nic moc teda. :/ Trošku mi to připomíná můj první článek o nevěře.

  Belliny tajnosti Bella

  OdpovědětVymazat
 2. Nějaké vitaminy na vlasy bych potřebovala, ale nechci do sebe cpát takovéhle věci :D Ale uvidím, možná to vyzkouším :)
  HAUTE BASICS

  OdpovědětVymazat
 3. Už dlouho uvažuji, že si své vitamíny namíchám a tak jsem ráda, že tobě vyhovují a vidím tak další kladné ohlasy :) To s tou kámoškou je super :D

  SweetElis

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥