Agent Provocateur L´Agent ♥


Čím se voníte v létě? Sázíte na svěží ovocné vůně nebo si ani v období veder neodpustíte svoji oblíbenou "těžkou vůni"? Vím, že členění parfémů podle ročních období je celkem populární a vlastně se mi hrozně líbí myšlenka, že určité roční období budu mít spojené s konkrétní vůní, ale pravdou je, že mě nějaká vůně vždycky okouzlí (bez ohledu na to, jestli je venku +  nebo mínus 20) a já ji pak nedokážu dát z ruky, dokud se mi zase neomrzí :D :))..
Mou poslední novinkou mezi vůněmi a aktuálním favoritem je tak Agent Provocateur L´Agent a kdo měl možnost k tomuto pokladu přivonět, určitě mi dá za pravdu, že když řeknu, že to je vážně "síla", ani trochu nepřeháním! :D Miluju těžké parfémy, které se vryjí do paměti po prvním přičichnutí a jejichž vůni cítíte ještě večer, i když máte za sebou opravdu dlouhý den, a tak je L´Agent jako dělaný pro mě. Obsahuje santalové dřevo, které je mou nejoblíbenější složkou parfémů a díky dalším výrazným vůním, kterými jsou například růžový pepř, pižmo a kadidlo si můžete být jisti, že se rozhodně nejedná o parfém, který "vyvoní" dřív, než vůbec vyrazíte z domu! :))


Když jsem k parfému přivoněla poprvé, napadlo mě, že by klidně mohl být pánský (nebo alespoň unisexový), protože na koření jsem zvyklá spíše ve spojitosti s pánskými parfémy.. když mě ale vůně celý den doprovázela, rychle jsem si na ni zvykla a když jsem pak místo L´Agent výjimečně použila vůni jinou, chyběl mi ten smyslný šmrnc, který Agent má :).. Moc se mi líbilo, co jsem se o vůni dočetla na jednom ze zahraničních blogů a to, že "..i když se jedná o těžkou vůni, rozhodně to neznamená, že by se hodila ke starším.. možná právě naopak, jen na ni člověk musí mít charisma.."!♥

4 komentáře:

 1. Obal má nádherný :) Ja používam momentálne Versace Yellow Diamonds :)
  MORE than FASHION
  SUMMER GIVEAWAY

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ano, obal je super! úplně se mi hodí k tomu názvu :D :)) a parfémek, který zmiňuješ, jsem ještě nezkoušela, hned zítra musím přivonět, mám cestu do parfumerie :)) ♥

   Vymazat
 2. Já se také zrovna voním tím na co mám náladu :) A musím říct, že i já mám těžké vůně celkem ráda. K této jsem zatím nečuchala, ale moc ráda to napravím :)

  Spotřebováno: Červen 2015

  OdpovědětVymazat
 3. Vypadá super :) A také se voním podle toho, co se mi zrovna líbí a ne moc podle ročních období :) Ta poslední věta na mě opravdu udělala dojem :)

  http://sweetelis.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥