Prodloužení vlasů TAPE IN metodou


Ahoj krásky ♥, omlouvám se za menší odmlku, ale když jsem v pondělí úspěšně obhájila bakalářku, řekla jsem si, že si zasloužím malý oddech.. takže jsem si poslední dny užívala "oslav" s přáteli a k notebooku se pořádně ani nedostala.. Což bych teď ráda napravila a tak pro vás mám již slibovaný článek týkající se prodloužení vlasů prostřednictvím tape in pásků, které jsem si objednala z Hotstyle.
Když jsem se o této metodě doslechla poprvé, myslela jsem si, že se jedná o novinku.. ale zrovna před pár dny mě kamarádka vyvedla z omylu, když mi řekla, že měla vlasy tímto způsobem prodloužené už několik let zpátky.. a taky dodala, že by do toho šla hned znovu, takže třikrát sláva - uklidnilo mě to a utvrdilo v tom, že jsem se s prodloužením rozhodla správně! :D :)).. A o co že se vlastně jedná? Mezi dvě "lepicí pásky" vložíte tenký pramínek vlasů, zatavíte žehličkou na vlasy a je hotovo! Zajímavostí je, že tato metoda je vhodná i k domácí aplikaci, takže pokud máte odvahu a alespoň trošku šikovné ruce, zvládnete si vlásky prodloužit i v pohodlí domova. Já jsem, vzhledem ke své manuální zručnosti :D, takovou odvahu neměla, takže jsem se svěřila raději do rukou profesionála, své kadeřnice Leničky a jsem za to ráda, protože výsledek je přesně podle mých představ :)).Po aplikaci pásků nesmíte vlasy tři dny mýt, ale poté s nimi můžete klidně do sauny, bazénu, moře,.. prostě kamkoliv, což považuji za velkou výhodu v porovnání s clip-in pásky, které jsem měla předtím a s nimiž se nedoporučuje ani spát.
Protože jsem nikdy dřív vlasy trvale prodloužené neměla, měla jsem celkem obavy z prvního mytí, kdy za a) musím zákonitě vyrvat alespoň jeden pramen :D, nebo za b) se po umytí s vlasy nedomluvím, protože se nedoporučuje jejich česání za mokra a naproti tomu "moje vlasy" česání za mokra nutně potřebují, jinak mi na hlavě vznikne afro, které nezkrotí ani žehlička na vlasy :D.. Mé obavy se ale nakonec nevyplnily - nejenže nic nevypadlo, ale dokonce byly vlasy po vyfoukání tak upravené, že je nebylo třeba ani žehlit! :)


Žehlení ani kulmování tape in vlasů není problém a stejně tak je můžete i dobarvit, pokud odstín není podle vašich představ. Já jsem z výběru odstínu měla původně celkem obavy, protože barvu svých vlasů považuju za celkem "neidentifikovatelnou" :D, ale po připevnění jsem byla příjemně překvapená a snad mi dáte za pravdu, že barva nemohla sedět líp! :))
A jak se vlásky líbí vám? Co říkáte na metodu tape in? :)

3 komentáře:

 1. O téhle metodě jsem vůbec netušila, ale vypadá to celkem "bezpečně" a kdybych si chtěla prodlužovat vlasy asi bych šla do této metody. Odstín ti sedí skvěle :)

  http://sweetelis.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj, a kolik pásků jsi potřebovala? Stačí to jedno balení po 20ks? :)

  OdpovědětVymazat
 3. ani ja som o tejto metóde ešte nepočula, vlásky si mala krásne aj pred :) ja som naštastie so svojimi vlasmi spokojná, takže nejaké takéto metódy nijak neriešim :)
  ľúbezná

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥