it's time for long hair.. ♥


Ahoj krásky, dnešní článek bude trošku mimo témata, kterým se věnuju běžně, ale věřím, že vás bude i přesto bavit a třeba se v závěru nadchnete stejně, jako já! :)) Možná jsem si všimly, že několik posledních outfit postů mám jiné (dlouhé :D) vlasy a protože mi na e-mail dorazilo několik dorazů s tím, jestli jsou moje, nebo "jak je jako možné, že mi takhle rychle narostly", rozhodla jsem se, že vyjdu s kůží na trh! :D Protože se moje vlasy "napučily" a přestaly růst poté, co jsem je přebarvila na blond, s každým pohledem na starou fotku se mi draly slzy do očí a nemohla jsem vydýchat, že moje hříva už není, co bývala! :D A jelikož jsem se s tím nehodlala smířit, rozhodla jsem se situaci řešit prostřednictvím clip in pásků, které jsou většině z vás jistě dobře známé.. Já jsem sáhla po těch lidských, které jsem považovala za nejkvalitnější a také za nejpřirozenější, protože pokud správně trefíte barvu, po připnutí budou k nerozeznání od vašich vlasů. A pokud si náhodou s výběrem barvy nevíte rady, můžete využít "barvového poradenství", které HOTstyle nabízí. Moje kamarádka, blondýnka, měla z objednání celkem obavy, protože špatně zvolená blond bije do očí jednoznačně víc, než hnědá, ale na základě poradenství jí dorazil tak skvěle padnoucí odstín, až mám podezření, že jí jej namíchali na míru! :D


A ještě než od clip in vlásků odbočím k metodě, která naprosto uchvátila mě, musím zmínit také clip in culíky, které jsou pro mě novinkou a perfektní vychytávkou. Sama jsem totiž culík vždy tvořila z klasických clipů, jejich omotáváním dokola a nejednou jsem se navztekala, když se mi sponečky odcvakly a na hlavě jsem tak měla malý hrb, který ne a ne zahladit zpátky! :D Myšlenka clip in culíku je mnohem promyšlenější, než můj postup :D, kdy jen uděláte culík z vlasů vlastních a clip culík do něj připevníte prostřednictvím malého hřebínku, "oba" culíky pak smotáte dohromady bočním pramínkem aaa hotovo! :))


Ale abych tady nepsala jen o prodloužení vlasů prostřednictvím metody clip-in, na závěr se konečně dostaneme i k jádru věci, tedy hlavní myšlence dnešního článku! :D Clip-in vlásky nosím už nějaký ten pátek, hlavně poslední dobou a tak jsem se naučila, je připnout během minuty. Přesto se mi do jejich připínání občas nechce, dávám na ně moc velký pozor na to, abych s nimi šla třeba do bazénu a celkově jsem začala toužit po vlasech, které si nebudu muset připínat, ale budou mou součástí "ve dne i v noci"! :D Jenomže metoda prodloužení prostřednictvím keratinu mě nikdy moc neuchvátila.. a když mi tak kamarádka nedávno řekla o prodloužení vlasů tape in pásky, věděla jsem, že dřív nebo později prostě neodolám! :D Tato metoda prodloužení mě zaujala především tím, že je šetrná k vlasům, protože pásky na ně pouze nalepíte a je hotovo. Bez tepla a čehokoliv jiného! :)) Spoje jsou díky "pásce" nepatrné na pohled i dotek, o vlásky pečujete stejně, jako o svoje vlastní a já se tak už jen rozhoduju, jestli nutně potřebuju šedesáticentimetrové, nebo mi stačí padesát! :D Co myslíte? :))
A co vy? Máte prodloužené vlasy? Jakou metodou? Jste s ní spokojené? :))



3 komentáře:

 1. Já si hned říkala, jak je možné mít tak dokonale dlouhé a husté vlasy :) Osobně jsem clip iny ještě nezkoušela, ale dost jsi mě na ně nalákala :)

  Bělení zubů s BeconfiDent + GIVEAWAY

  OdpovědětVymazat
 2. :-O já celou dobu žiju v tom, že ty vlasy jsou tvoje :D tak to máš hodně kvalitně přidělane a super vlasy :)

  OdpovědětVymazat
 3. stejnej případ jako já :D nechala jsem se ostříhat, pak nosila clip in, pak si dala pásky a pak toho litovala :( totálně mi to ty moje odrovnalo, takže jsem opět na krátko :D

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥