Glamour ♥ & Jana Olšová


Ahoj zlatíčka ♥ Po včerejším "neoutfitovém" článku jsem se rozhodla odbočit ještě jednou a dneska bych vám tak ráda ukázala fotky, které vznikly minulý pátek, kdy jsem byla ve Zlíně fotit se skvělou Janičkou Olšovou. Nabídek na focení mi poslední dobou chodí celkem hodně, ale protože času je naopak pořád míň, každou "akci" pořádně promýšlím a vybírám si jen ty, které mě samotnou něčím zaujmou a předem tak tuším, že z výsledku nebudu zklamaná. 


Protože jsem fotky Janičky obdivovala už několikrát předtím, než jsme se vůbec seznámily, na focení s ní jsem se opravdu těšila a nejen samotné focení, ale celé dopoledne co jsem s holkama (Janičkou a Ivankou - vizáž) strávila, bylo naprosto perfektní! Velkou roli v tom sehrálo také to, že i když nepatřím zrovna mezi stydlivky, "babinec" je prostě babinec a rozhodně se tak při focení budete cítit víc ve své kůži! :))


My jsme se s Janičkou dohodly na sérii fotek ve stylu "glamour", která ve výsledku ještě předčila moje očekávání! Ivanka si s líčením opravdu vyhrála a když pak došlo na samotné focení, Janča by klidně vylezla na lustr, jen aby měla záběr, který si představuje.. a tohle zapálení prostě umím ocenit! :))


Janička fotí ve Zlíně, jak v interiéru, tak také v exteriéru a pokud byste o focení s ní měli zájem, tak tři upravené fotečky, včetně vizáže, vyjdou na 1500,-. Takže pokud si chcete například rozšířit portfolium nebo jen sháníte vhodný dárek třeba pro vaši drahou polovičku, s Janičkou určitě nešlápnete vedle! A ještě se skvěle pobavíte :D :)).


Doufám, že se Vám fotečky líbí a těším se na vaše reakce! ♥

web: www.janaolsova.com
facebook: foto Jana Olšová - tady
e-mail: foto@janaolsova.com

5 komentářů:

 1. Nádherné fotky! Fotografka skvělá a modelka také, máš skvělou postavu na takovéto fotky. :)

  http://sweetelis.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Tyjo, odvážné fotky, ale moc pěkné. Máš na to perfektní postavu tak proč ne :-)
  www.bokattyna.blogspot.cz
  Katty

  OdpovědětVymazat
 3. Ano, postavu ti mega závidím, ale tobě nevadí takové vystavovaní?

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥