Think about Your safety..

Zapomeňme pro jednou na outfity, wishlisty, kosmetiku.. a podívejme se na něco, co je opravdu důležité! :)) Když se na mě obrátila firma HQH System s prosbou, jestli bych v "blogerském světě" nechtěla rozšířit povědomí o "naší bezpečnosti", hned mi bylo jasné, že takovou nabídku nemůžu odmítnout. Jen si uvědomte, jak často někam chodíme samy - a je úplně jedno, jestli se jedná o procházku se psem, večerní běhání v parku, nebo jen cestu z flámu v brzkých ranních hodinách! :D :))


Za takových okolností určitě není na škodu, mít s sebou pepřový sprej.. a i když si teď hodně z vás určitě říká, že se sprejem v ruce budou spíš samy působit "divně", uznejte, že za bezpečné doražení zpátky domů to stojí!
Já jsem svůj první pepřový sprej dostala už před několika lety - byl vojenský, vždycky mě zajímalo, jestli opravdu funguje, ale v závěru jsem samozřejmě ráda, že jsem jej nikdy nepotřebovala! :D :)) A protože jsem si pepřák od HQH system mohla vybrat sama a jejich nabídka rozhodně není nejmenší, objevila jsem i jeden přesně pro mě! = růžový :D :)).
Barvy ale nejsou to jediné, podle čeho si můžete vybírat.. kromě klasických pepřových sprejů totiž v e-shopu můžete objevit také jeden ve tvaru rtěnky, nebo pepřový sprej vytvořený přímo pro běžce. Za zmínku pak určitě stojí také sprej, kterým "útočníka" označíte nesmazatelnou barvou a jeho hledání tak můžete značně ulehčit.


Co je pro mě ale oproti pepřovému spreji novinkou, je osobní alarm. Můžete si jej dát do kapsy, na kabelku,. v případě potřeby jen vytáhnete pojistku a spustí se pořádný rambajs (110dB), který v lepším případě přivolá pomoc, v horším alespoň překvapí pachatele.
Osobní alarm, stejně jako pepřové spreje, seženete v několika barvách.. já jsem sáhla opět po růžové, kterým současně podporujete boj proti rakovině prsu! :))


A co vy? Máte pepřový sprej? Cítíte se s ním bezpečněji? :))

8 komentářů:

 1. Tak to je super ..Taky bych si měla koupit nový do kabelky .. mám takový starý hnusný ani nevím kde :)

  OdpovědětVymazat
 2. Mne priateľ nedávno kúpil kaser..taký maličký :) Ale dúfam, že ho nikdy nebudem musieť použiť :) No cítim sa lepšie, najmä teraz, ked je tak skoro tma :)
  MORE THAN FASHION

  OdpovědětVymazat
 3. No tohle je super pomocník :) Pepřový sprej si chci koupit, protože bezpečně se na ulici necítím vůbec, když jdu sama, tak aspoň abych něco měla
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj, tak po všech těch módních článcích, co nás všechny hodně obklopují byl tento opravdu osvěžením! :-) Hodně mě tedy alarmek zaujal, ale o něco více možná ten pepřák s nesmazatelnou barvou ! :-) O alarmu zauvažuji, ale je pravda, že od té doby, co mám přítele už moc sama (hlavně večer) nikam nechodím :)))

  Skills of Art

  OdpovědětVymazat
 5. Pepřový sprej mám a naštěstí jsem ho také zatím nikdy nemusela použít. Na ulici se hlavně za tmy a nejvíc když se třeba vracím domů po půlnoci, dost bojím. Pepřák je aspoň taková kapka naděje "co by kdyby".

  anettelsworld.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Wow! Nic takového nemám a myslím že by rozhodně nebylo na škodu něco takového vlastnit. Super tip Anetko :)

  OdpovědětVymazat
 7. Ja peprovy sprej nemam a nikdy jsem ho nemela. Uz me mnohokrat napadlo si ho poridti, ale pak me od toho odradi historka, jak te pak muze pachatel zazalovat o ublizeni na zdravi, nedejboze kdyby to byl nejaky astmatik, a tak se vyhybam nebezpecnym mistum a kdyz tam musim, nejdu sama... bára.kára blog

  OdpovědětVymazat
 8. Pepřák jsem nikdy neměla, ale je pravda, že se často sama bojím chodit venku..ten ve tvaru rtěnky by mohl být dobrý, díky za tip :)

  http://fashion-lists.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥