Přeskočit na hlavní obsah

Sporty girl


Když jsem šla minulý týden na cvičení s kamarádkou, vůbec by mě nenapadlo, že by mohly vzniknout fotky outfitu.. Šla jsem totiž už převlečená do sportovního, s batůžkem a snapback, abych pod ni pak mohla schovat "usportované" vlásky :D.. Procházeli jsme parkem, kde bylo úžasné světlo, na ramenu jsem měla foťák.. a tak jsem si řekla, že jeden "trošku jiný" outfit vlastně není vůbec špatný nápad :).

Vzhledem k tomu, že se sportováním teprve začínám, investice do nějakého dražšího sportovního oblečení mi přišla zbytečná (u mě člověk nikdy neví, jak dlouho u pohybu vydržím :D).. Ale po první lekci Body Stylingu jsem tak nadšená, že celý týden jen odpočítávám dny a nemůžu se dočkat, až si s kamarádkou dáme znovu do těla! :) V životě by mě nenapadlo, že zrovna mě chytne nějaká pohybová aktivita a to, že můžu konečně protáhnout nohy bez toho, aniž bych dostala křeč, moji radost jen násobí :D :)).. Tak třeba mi brzy přibude ještě nějaký další sportovní obleček! :))
A co vy a sport? Čím se udržujete v kondici? :))















top H&M, legíny Primark, mikina Gate, snapback a batoh Wayfarer, náramek - výtvor brášky, botky Nike

Komentáře

  1. Máš úžasné boty :)

    OdpovědětVymazat
  2. Skvělý sportovní outfit, to se mi fakt líbí, jak ladíš boty- tílko! :) Já jsem si řekla, že teďka už opravdu začnu pravidelně běhat :D a taky cvičím s Jillian
    Blog by Veru

    OdpovědětVymazat
  3. Ten batoh je peckovej :) ... jinak já bych teďka chtěla začít plavat a jakmile jsem si včera řekla, že si teda půjdu koupit permici, tak jsem se ráno probudila s brutální bolestí v krku, takže místo plavání se potim v posteli :D

    OdpovědětVymazat
  4. Cvičení sice nepotřebuješ ;) ale svaly se Ti hodí vždy! (Třeba když si uděláš něco s nohou :D ;) )

    OdpovědětVymazat
  5. Ty máš skvělou postavu už tak;) Ale ty boty jsou uplně užasný♥

    OdpovědětVymazat
  6. Cool colours!

    www.julialundin.com

    OdpovědětVymazat
  7. Ta druhá fotka mě dostala, jsi na ní úžasná! :)

    anettelsworld.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za každý komentář ♥

Populární příspěvky z tohoto blogu

New handbag and american necklace ♥

V dnešním článku bych vám ráda představila hned dvě novinky .. První z nich je kabelka, kterou jsem si objednala už 12.9, ale protože byly nějaké komplikace s doručením kabelek do firmy v ČR, dostala se ke mně až nyní. Kabelku jsem si "ohmatala" už na dovolené v Praze, ale protože ji tam měli jen v hnědém provedení, černou jsem si musela objednat. Má ideální velikost , tvar, není zbytečně přezdobená.. prostě přesně podle mého gusta! ♥ Jediné, z čeho jsem měla obavy, byl materiál .. už v obchodě se mi zdálo, že je to přesně ten materiál, o který jednou zavadíte, nebo kabelku špatně položíte a už je na ní rýha.. což se bohužel vyplnilo.. Přestože jsem ke všemu extrémně opatrná (k novým kabelkám dvojnásob!:D), už po prvním dnu jsem na kabelce měla malé škrábance. Takže pokud jste puntičkářky první kategorie, kabelka pro vás nebude "to pravé".. Ale naštěstí je to (zatím) jediná výhrada, takže doufám, že kabelka bude dobře a dlouho sloužit (ty pevné uši ji k tomu pře...

Adidas ZX FLUX ♥

Vzpomínáte si, co jsem ještě nedávno prohlašovala o botách ? "Od teď jenom podpatky.." a opravdu mi to nějakou dobu vydrželo! Teda konkrétně do chvíle, než jsem v Elle objevila Adidas ZX FLUX . Tenisek mám doma několik párů a rozhodně by mě nenapadlo, že si pořídím nějaké další.. ale potisk leoparda .. to je přesně něco pro mě! K tomu růžovo-červené detaily, materiál připomínající neopren a " Á čko", které si na všech věcech automaticky přivlastňuju jako svoji inicálu.. ach.. prostě jsem neodolala! :D ♥

Giveaway s RoseWholesale ♥

Dostaly jste něco k MDŽ ? Já jsem letos musela být obzvlášť prvotřídní žena, protože si na mě vzpomněl přítel i tatínek ! :D ♥ Co jsem dostala jste mohly vidět už na mém instagramu - tady .. a protože si hrozně moc cením vaší přízně, rozhodla jsem se obdarovat i já vás !