Rozhovor pro Czech Blondýn

Když mě Czech Blondýn požádal o rozhovor, ráda jsem souhlasila. Jeho blog sleduji už delší dobu a chodím na něj opravdu ráda. Na oplátku jsem po Blondýnovi chtěla, aby se v krátkosti představil a přidal fotku - takže tady jej máte! :))


Vystupuji pod přezdívkou Czech Blondýn. Většina z Vás možná bude můj blog znát. Stará verze, neexistující bratr, se kdysi postaral o značný rozruch. Nová verze je opakem. Poučena z předchozích chyb. Že tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se to ucho jednou utrhne.
Kdo je to Czech Blondýn? Zajímalo a zajímá některé i dnes. Proč? Protože fotek, na kterých by byl autor viděn je velice pramálo. Proto pravděpodobně existuje a koluje internetem hned několik verzí podob autora z blogu Czech Blondýn. Žádné nevěřte, žádná není pravdivá :-) Jak bych se popsal? To je těžká otázka, protože ve věku jednadvaceti let jsem pořád na dlouhé cestě a každý den se měním, vyvíjím. Co ale zůstává je extrovertní povaha, snílek s otevřenýma očima, co se nebojí jít proti proudu, říct otevřeně svůj názor a stát si za ním. Gay. Módní nadšenec. Vášnivý cestovatel. A velký shopaholik!A jaké otázky jsem od Blondýna dostala já?
První otázka se nabízí sama. Kdo je to Anetta?
Jsem dvacetiletá holka z malého města, která nikdy nesnila o tom, být princeznou, ale přála si být módní návrhářkou a modelkou.. Od módního návrhářství jsem upustila, když jsem si uvědomila, že asi nikdy nebudu dalším Diorem a vrhla jsem se na studium práv. A "modelingový sen" se rozplynul po zjištění, že se na svět nikdy nebudu dívat z větší výšky, než 173 cm.. Ale protože jsem svoje módní sny nechtěla vzdát jen tak ,rozhodla jsem se založit blog, kterým se moje láska k módě uspokojuje na 100 %. Kromě blogu trávím čas nejraději s přítelem, rodinou, přáteli.. také miluju cestování, dobré jídlo, kvalitní knížky, umění, Gossip Girl a samozřejmě nákupy :))

Celý rozhovor najdete na blogu Blondýna - TADY.

8 komentářů:

 1. I might say interesting photo!:) I want to invite you to participate to my first giveaway!:)

  OdpovědětVymazat
 2. No neříkej mi, že tvých 173cm ti připadá málo! Co mám pak říkat já? :D :( A kde studuješ práva ? :)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. noo, já jsem si nikdy nemyslela, že to je málo, ale když mi už ve třetí agentuře řekli: "máte zajímavé rysy, skvělou postavu, jen kdybyste měla alespoň 175 cm".. tak jsem pochopila, že to nepůjde :D
   práva studuju v Olomouci :))

   Vymazat
 3. Jůů parádní rozhovor :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. moc hezký podzimní design a vydařený rozhovor...taky na svém blogu jeden mám :)

  www.andie-chambers.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Zajímavý článek :) o blogerovi Czech Blondýn jsem doposud vůbec neslyšela! ;)

  OdpovědětVymazat
 6. Od ted budu Czech Blondýna sledovat i já ;)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥