Přeskočit na hlavní obsah

Change your box ♥

Na dnešni den jsem plánovala "New In" článek, ve kterém jsem vám chtěla představit především úlovky z ebaye, ale protože ne všechny ještě dorazily, nechám si jej na později a podělím se s vámi o mé první a možní i poslední DIY :D :))


Ne, že bych DIY neměla ráda, právě naopak.. Obdivuju každý váš nápad a ještě víc šikovnost, se kterou jej dokážete zrealizovat :)) Ale pravdou je, že jsem na podobné činnosti hrozně nešikovná.. Jako malá jsem chodila do keramiky a mistička, kterou máme vystavenou v obýváku mi denně připomíná, že ne každý, umí všechno a někteří z nás by se tvůrčím činnostem měli raději vyvarovat :D
Teda.. nakonec jsem našla něco, co zvládnu i já.. a navíc mě to opravdu baví ♥
Protože mám doma neuvěřitelné množství bot a jsem typ člověka, kterému je všechno líto vyhodit, veškeré krabice jsem skladovala v pokoji. Když jsem pak viděla pokoje mých kamarádek, které byly hezky upravené a ne jako sběrna krabic, rozhodla jsem se, že z krabic udělám bytové doplňky :)
Asi všechny máme doma časopisy, které už svůj úkol splnily.. takže jsem použila právě je.
Kde obrázky nestačily posloužil balicí papír.. jak jinak než s "Kýtou" :D ♥
A tady už jsou moje "umělecké díla".. Líbí se Vám?







A co vy a krabice od bot? Jen skladujete, upravujete nebo vyhazujete? :)

Komentáře

  1. Já krabičky miluji :) takže je ani nevyhazuji :)

    OdpovědětVymazat
  2. Fihaa...to je super nápad.. ale neviem kde by som to všetko dala... ja ani krabice nemám, no u sestry sa nájde minimálne 20 :D

    OdpovědětVymazat
  3. Jak kdy, někdy krabici vyhodím, někdy do ní dám co potřebuju, ale zatím mě nenapadlo si ji nijak ozdobit díky za tip ;)

    lucysworlds.blogspot.cz

    OdpovědětVymazat
  4. krabice od bot skladuju, ale zatím mě nenapadlo si je nějak vylepšit :-) super nápad

    http://onceuponatimeside.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat
  5. to je skvělý nápad :) já nerada skladuju, takže vše vyhodím :D

    OdpovědětVymazat
  6. Opravdu bezvadný nápad :)

    http://wevush.com

    OdpovědětVymazat
  7. :D dost dobrej nápad, fandim krabici s naháčem a Luis Vuitonem!
    http://www.kamilaklara.com/

    OdpovědětVymazat
  8. Mam to podobne po pokoji ma skutecne kvanto krabic a vsechny mam obalene v balicim papiru, aby to trochu vypadalo :).

    OdpovědětVymazat
  9. Také mám doma pár takových "památek" jako ty keramickou mističku:-D. Jinak ty krabičky jsi úžasně ozdobila:-), je to stylové, krásné a hlavně orginální, skvělý nápad prostě♥

    Glamour and Beauty

    OdpovědětVymazat
  10. super nápad :) ja nerada skladujem krabice takže hneď všetky vyhodím a potom ked nejakú potrebujem ľutujem, že vždy všetko vyhodím :D

    http://styleofsistersblog.blogspot.sk/

    OdpovědětVymazat
  11. je to krásne :) žiaľ, ja som ľavá na všetko vlastnoručne robené :D tk len tíško závidím šikovnejším :)

    OdpovědětVymazat
  12. jé, to je moc pěkný! hrozně moc se ti to povedlo a asi si něco taky takového z krabic udělám, koláže mě děsně baví :D

    OdpovědětVymazat
  13. skvělý nápad :)) Co ty nevymyslíš :D

    OdpovědětVymazat
  14. To je úžasnej nápad,ale já všechny krabice vyhodila. No, stejně mám jen čtvery boty. :D Jinak ty knížky gossip girl mám doma v Čechách takyy! A mimochodem, taky jsem šílený nešika. On to o sobě teda říká každý, ale u mě je to bohužel pravda:D

    OdpovědětVymazat
  15. Ahoj, máš moc pěkný blog. já jsem si taky nedávno založila blog. Tak jestli budeš mít chuť můžeš se podívat na můj. www.hair-sk.webnode.cz Je to blog o vlasech. :-)

    OdpovědětVymazat
  16. Tvoje krabičky vypadají super :) A jsem taky sběratel, mám v krabicích všechno, jen abych je nemusela vyhodit :D

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za každý komentář ♥

Populární příspěvky z tohoto blogu

New handbag and american necklace ♥

V dnešním článku bych vám ráda představila hned dvě novinky .. První z nich je kabelka, kterou jsem si objednala už 12.9, ale protože byly nějaké komplikace s doručením kabelek do firmy v ČR, dostala se ke mně až nyní. Kabelku jsem si "ohmatala" už na dovolené v Praze, ale protože ji tam měli jen v hnědém provedení, černou jsem si musela objednat. Má ideální velikost , tvar, není zbytečně přezdobená.. prostě přesně podle mého gusta! ♥ Jediné, z čeho jsem měla obavy, byl materiál .. už v obchodě se mi zdálo, že je to přesně ten materiál, o který jednou zavadíte, nebo kabelku špatně položíte a už je na ní rýha.. což se bohužel vyplnilo.. Přestože jsem ke všemu extrémně opatrná (k novým kabelkám dvojnásob!:D), už po prvním dnu jsem na kabelce měla malé škrábance. Takže pokud jste puntičkářky první kategorie, kabelka pro vás nebude "to pravé".. Ale naštěstí je to (zatím) jediná výhrada, takže doufám, že kabelka bude dobře a dlouho sloužit (ty pevné uši ji k tomu pře...

Adidas ZX FLUX ♥

Vzpomínáte si, co jsem ještě nedávno prohlašovala o botách ? "Od teď jenom podpatky.." a opravdu mi to nějakou dobu vydrželo! Teda konkrétně do chvíle, než jsem v Elle objevila Adidas ZX FLUX . Tenisek mám doma několik párů a rozhodně by mě nenapadlo, že si pořídím nějaké další.. ale potisk leoparda .. to je přesně něco pro mě! K tomu růžovo-červené detaily, materiál připomínající neopren a " Á čko", které si na všech věcech automaticky přivlastňuju jako svoji inicálu.. ach.. prostě jsem neodolala! :D ♥

Giveaway s RoseWholesale ♥

Dostaly jste něco k MDŽ ? Já jsem letos musela být obzvlášť prvotřídní žena, protože si na mě vzpomněl přítel i tatínek ! :D ♥ Co jsem dostala jste mohly vidět už na mém instagramu - tady .. a protože si hrozně moc cením vaší přízně, rozhodla jsem se obdarovat i já vás !