Tekuté linky essence

Dneska bych vám ráda představila moje nejoblíbenější tekuté linky.. Vždycky se mi "orámované" oči líbily, jenomže mám hodně mastnou pleť a každá tužka na oči se mi během chvíle obtiskla na vička a kolem linie řas nezbylo nic.. Vyzkoušela jsem i pár tekutých linek, ale většinou se také obtiskly (sice méně, ale přece). Pak jsem narazila na tekuté linky od essence.  Musím říct, že od této značky mi sedly zatím všechny linky, ale tyhle jsem si oblíbila především kvůli jejich aplikátoru. Štěteček je hodně tenký a díky tomu se jimi dobře malují detaily.
Výdrž linek je jením slovem skvělá.. Setrvají v původním stavu od rána, až do večera, takže žádné úpravy během dne rozhodně nejsou třeba.
Za jedinou nevýhodu považuji neodolnost vůči vodě, slzení oka.. Stačí například pár kapek deště a už máte linky po celém obličeji..Což ovšem také znamená, že odlíčení, je opravdu jednoduché..:D Z tohoto důvodu mám linky zakoupeny i ve vodě-odolném provedení a dle počasí je střídám :)

8 komentářů:

 1. já mám od Essence raději gelové tyhle vypadají že jsou s tim měkkým kartačkem a s tím ja neumím zacházet :D

  OdpovědětVymazat
 2. ano, mají ten měkký štěteček.. pravdou je, že když se mám namalovat a mám třeba nervy, tak to je trochu boj :D ale to by asi byl s každýma linkama :D a s gelovými jsi spokojená? ty jsem ještě neměla odvahu vyzkoušet :D

  OdpovědětVymazat
 3. Tyhle linky jsem si koupila snad po třetí, jsou skvělé :-) a hlavně za dobrou cenu!

  > Na mém blogu probíhá giveaway, budu ráda, když se zapojíš!

  http://chi-c-oco.blogspot.cz/2013/04/giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 4. Linky jsou skvělé :)

  littleann5.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Terezka: děkuji, ráda se zúčastním :)

  OdpovědětVymazat
 6. U hnědých očí se mi velmi líbí linky. :) A máš je precizně udělané. :))

  http://miraculousstyle.blogspot.com

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥