Přeskočit na hlavní obsah

Outfit z 2.5.2013

Dnešní outfit měl být v šatech, ale počasí mi překazilo plány, takže jsem nakonec byla ráda, že alespoň chvilku neprší a můžu udělat pár fotek :D.. Obchody také zklamaly, chtěla jsem nové balerínky, ale nikde žádné pěkné neměli :( Tak jsme s přítelem zašli alespoň do cukrárny a podívali se na tabla maturantů :)
A v čem jste dneska vyrazily vy? :)






sako Promod, tričko crazyworld, džíny Amisu, botky Ann Christine, náhrdelník a hodinky Miss Sixty, kabelka F&F


Komentáře

  1. Krásné botky! Moc ti to sluší :)
    Nikus

    OdpovědětVymazat
  2. škoda, že jsi nesehnala.. :( Ale ty, co máš na sobě jsou boží! Ony jsou gumový, nebo se mi to jen zdá? :D

    Pokud bys měla chuť, dnes jsem dělala recenzi na super kamufláž :))

    http://cosmeticsbymichajka.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat
  3. děkuju vám :))
    botky nejsou gumové, umělá kůže..ale jsou skvělé.. dlouho jsem nezažila, aby mě botky neodřely :D.. na recenzi ráda kuknu :)

    OdpovědětVymazat
  4. Moc pěkné tričko a chválim hodinky a náhrdelník, dobře sladěno ;)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za každý komentář ♥

Populární příspěvky z tohoto blogu

New handbag and american necklace ♥

V dnešním článku bych vám ráda představila hned dvě novinky .. První z nich je kabelka, kterou jsem si objednala už 12.9, ale protože byly nějaké komplikace s doručením kabelek do firmy v ČR, dostala se ke mně až nyní. Kabelku jsem si "ohmatala" už na dovolené v Praze, ale protože ji tam měli jen v hnědém provedení, černou jsem si musela objednat. Má ideální velikost , tvar, není zbytečně přezdobená.. prostě přesně podle mého gusta! ♥ Jediné, z čeho jsem měla obavy, byl materiál .. už v obchodě se mi zdálo, že je to přesně ten materiál, o který jednou zavadíte, nebo kabelku špatně položíte a už je na ní rýha.. což se bohužel vyplnilo.. Přestože jsem ke všemu extrémně opatrná (k novým kabelkám dvojnásob!:D), už po prvním dnu jsem na kabelce měla malé škrábance. Takže pokud jste puntičkářky první kategorie, kabelka pro vás nebude "to pravé".. Ale naštěstí je to (zatím) jediná výhrada, takže doufám, že kabelka bude dobře a dlouho sloužit (ty pevné uši ji k tomu pře...

Adidas ZX FLUX ♥

Vzpomínáte si, co jsem ještě nedávno prohlašovala o botách ? "Od teď jenom podpatky.." a opravdu mi to nějakou dobu vydrželo! Teda konkrétně do chvíle, než jsem v Elle objevila Adidas ZX FLUX . Tenisek mám doma několik párů a rozhodně by mě nenapadlo, že si pořídím nějaké další.. ale potisk leoparda .. to je přesně něco pro mě! K tomu růžovo-červené detaily, materiál připomínající neopren a " Á čko", které si na všech věcech automaticky přivlastňuju jako svoji inicálu.. ach.. prostě jsem neodolala! :D ♥

Giveaway s RoseWholesale ♥

Dostaly jste něco k MDŽ ? Já jsem letos musela být obzvlášť prvotřídní žena, protože si na mě vzpomněl přítel i tatínek ! :D ♥ Co jsem dostala jste mohly vidět už na mém instagramu - tady .. a protože si hrozně moc cením vaší přízně, rozhodla jsem se obdarovat i já vás !