Lack of time..

Omlouvám se, že poslední dobou píšu tak málo, ale začala mi brigáda a taky mě příští týden čekají tři zkoušky.. Přijde mi, že neumím skloubit práci a školu.. Můžu si celý den slibovat, že půjdu brzy spát, ale stejně se do postele nedostanu dříve než v 1, vstávání v 5, vrátím se a na učení už nezbývá energie :/ V takových chvílích mě mrzí, že nejsem fanynkou kávy (pokud tedy opravdu funguje :D)
Dneska pro vás mám pár fotek, protože fotím skoro všechno a skoro pořád a pak mi fotky jen leží v počítači :D :)).. Takže můžete vidět zbytek mých dárečků, nebo třeba kamarádčinu krásku Charlottku :)
Včera jsem si vzpomněla na článek, který jsem četla v Lovestar zhruba před rokem.. Byl o Michaelu Hutchencovi, ale zaujala mě spíše fotka s jeho přítelkyní.. Modelka Helena Christensen tam byla jako brunetka, oči měla namalované modrými stíny a k tomu zářivě růžovou rtěnku.. Stíny moc nenosím, ale tohle líčení mi prostě utkvělo v paměti, tak jsem se rozhodla jej vyzkoušet :) Není zrovna na běžné nošení, ale mě se líbí :)
Co myslíte vy? :)


dárek k svátku od kamarádky Šárky :))

dárek od přítelových rodičů

Leniččina modelka Charlottka

umělecké foto :D

Chtěla jsem ho ochutnat od chvíle, kdy jsem zjistila, že existuje! :D Přítel měl klasické oříškové a záviděla jsem mu.. prostě si neumím vybírat zákusky a zmrzliny :/ :D (a to zklamání,když jsem zjistila, že je růžový jen obal :(:D)

tadáá.. modro-růžová :).. s rybím copem a rybíma náušničkama z Topshopu :)

6 komentářů:

 1. Ty oční stíny jsou skvělé! Zajímalo by mě, jak vypadají s otevřenýma očima ;) A ten hrníček prostě nemá chybu :)
  Zase skvělý článek! Líbí a moc :)

  OdpovědětVymazat
 2. Dostala jsi krásné dárečky :)
  Na tenhle nanuk se taky chystám, ale zatím jsem na něj vždycky zapomněla :D Ale jaktože je teda růžový jen obal ? V reklamě je růžovej celej. Vím, že reklamy zkreslují, ale až tolik ?:D

  OdpovědětVymazat
 3. Myslím, že jsme byly zklamané obě dvě, že není růžový :DD
  Krásné líčení!

  OdpovědětVymazat
 4. takhle nalíčenou jsem tě viděla ve středu v UB s přítelem a musím říct, že naživo jsi vypadala ještě líp jak na fotkách a ty oči mně zaujaly na první pohled! Super!:)

  OdpovědětVymazat
 5. Ty rybičky náušničky vypadají velmi zajímavě :) dokonalé, jako vždy! ;)

  OdpovědětVymazat
 6. Danielka: čekala jsem zářivě růžovou, po vybalení je spíše bledě červený :/ :D
  Míša: je to podvod! :D děkuji:*
  Anonym: děkuji moc :))
  Anonym: zaujaly mě na první pohled, miluju originální kousky :) děkuji :))

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥