Konečně zastřihnuto

Včera jsem se zmínila, že jdu ke kadeřnici.. a tady je výsledek :) Chtěla jsem zastřihnout zničené konečky, ale byla jsem připravená na to, že to jen u konečků neskončí, protože denním žehlením dostávají moje vlasy pěkně zabrat.. Každopádně jsem mile překvapená, délky ubylo méně, než jsem čekala a vlasy jsou na dotek o 100% lepší :)
Když jsem byla malá, nikdy jsem si konečky nechtěla zastřihávat, protože jsem se bála, že už vlasy znovu nedorostou a vlastně jsem zastřihávání konečků nepřišla na chuť nikdy.. Až poslední dobou jsem si uvědomila, že daleko hezčí, než zničené dlouhé vlasy vypadají vlasy kratší, ale zdravé :)
A když už jsem u těch vlasů, ráda bych se zmínila o mé nejúžasnější kadeřnici! :) Dělá krásné slavnostní účesy a také jsem nikdy neviděla kvalitněji odbarvené vlasy, než jak je udělala před rokem právě mně :) Z tmavě hnědých jsem měla krásnou blond bez toho, aniž bych měla alespoň zpočátku "žlutou" hlavu :) Jenomže v blond jsem to prostě nebyla já, takže jsem zpět u své přírodní barvy..
A co vy a zastříhávání? :)

12 komentářů:

 1. Ta nová délka ti sluší víc :)

  OdpovědětVymazat
 2. ke komu chodíš Anetko?

  OdpovědětVymazat
 3. Teď to máš lepší :-)...A ke které kadeřnici chodíš?

  OdpovědětVymazat
 4. ... Stejně pořád krásná Anetko :)) a jestli ses bála zastřihování? já mám jít tenhle týden, protože moje kadeřnička šikovná ze mě udělala o5 blondýnku a konce mám pěkně zničený :/ ále fakt se mi nechce! :)))

  OdpovědětVymazat
 5. děkuji vám :))
  jinak..pokud najedete v příspěvku na "nejúžasnější kadeřnici", dostanete se přímo na její stránky, kde se můžete třeba rovnou objednat ;)

  OdpovědětVymazat
 6. Míša: blonďatá dává pěkně zabrat, taky už o tom vím svoje :( ale zastřihování to napraví ;) já jsem úplně nadšená, už se těším, až půjdu zase :D

  OdpovědětVymazat
 7. ja som bola zastrihavat nedavno a zial, kadernicka zobrala o dost viac ako bola moja predstava, na fotke ti to strasne pristane!:)

  OdpovědětVymazat
 8. určitě brzy dorostou a třeba ještě víc ;).. děkuji:))

  OdpovědětVymazat
 9. MOoooc Ti to sluší :) chtěla bych tě vidět v blonďatých :)

  OdpovědětVymazat
 10. jaké jsou tvoje vlasy?(vlnité, kudrnaté?) že je každý den žehlíš :)

  OdpovědětVymazat
 11. Romanka: děkuji, můžu přidat nějaké foto :)
  Anonym: mám vlnité vlasy :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥