Přeskočit na hlavní obsah

REVLON ColorStay

Původně jsem plánovala, že první z recenzí se budou týkat mých top 3 rtěnek, ale vzhledem k tomu, že mi došlo pár dotazů s tím, jaký používám make-up, věnuji další příspěvek právě jemu :)
Pleť mám víceméně bezproblémovou, ale celý život mě trápí výrazné kruhy pod očima. Vyzkoušela jsem všechny možné 100% krycí make-upy, které kruhy sice zesvětlily, ale nikdy úplně nezakryly.. Pak jsem narazila na REVLON ColorStay, který slibuje dokonalý krycí efekt, ale zároveň nemá vytvářet efekt masky.
Krycí schopnost je opravdu skvělá a pokud by si někdo představoval krytí ještě větší, make-up se dá skvěle vrstvit :) Za další výhodu považuji, že se nestírá. Jakožto alergik jsem ještě nezažila den bez smrkání a tohle je zatím jediný make-up, který opravdu odolá! :D Vyrábí se ve velkém množství odstínů, takže si vybere opravdu každý (já mám odstín #220 Natural beige). Existuje ve dvou verzích - pro mastnou a normální pleť. Velkým plusem také je, že neucpává póry.
Při aplikace je nutné postupovat trošku rychleji, protože vcelku rychle zasychá, ale není to zase tak rychlé (když to zvládám já s mou zpomaleností, zvládne to jistě každý :D)
Je slibováno, že vydrží až 16 hodin a pravdou je, že když se ráno nalíčím, je obličej po celý den krásně sjednocený a kruhy pod očima také nejsou vidět. Dále oceňuji, že na něj už není potřeba pudru, protože krásně zmatňuje.
Make-up je voděodolný, takže se dá odlíčit pouze voděodolným odličovačem. (Zkoušela jsem ho odlíčit běžným mýdlem a vodou, jako to dělám obvykle, ale nebyla jsem úspěšná :D)
Co se týká nevýhod.. žádné jsem neobjevila.. Někomu by mohla vadit "chemická" parfemace, která je ale dle mého u make-upů vcelku běžná. Na obličeji už samozřejmě cítit nejde. Další věc, která by nemusela vyhovovat všem je, že nemá aplikátor.. prostě se z lahvičky jednoduše vyleje na ruku. Mně tento způsob ale plně vyhovuje, jelikož můžu nevyužitý make-up bez problémů vrátit do lahvičky a zbytečně jej tak nevyplýtvávám :)
A jaký make-up používáte vy? :)
Komentáře

 1. Hace unos meses cree este blog: http://somossecreto.blogspot.com.es/ para hacer un recopilatorio, como una especie de antología, con los textos que voy encontrando por la red. Si me quieres ayudar o si quisieras ver algo tuyo publicado puedes mandarme un mail a somossecreto@gmail.com
  Gracias de antemano (y siento el spam).

  OdpovědětVymazat
 2. Tak přece jen si vyzkoušela :) je skvělý <3

  OdpovědětVymazat
 3. je vážně úžasný! doufám, že dlouho vydrží :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za každý komentář ♥

Populární příspěvky z tohoto blogu

Adidas ZX FLUX ♥

Vzpomínáte si, co jsem ještě nedávno prohlašovala o botách ? "Od teď jenom podpatky.." a opravdu mi to nějakou dobu vydrželo! Teda konkrétně do chvíle, než jsem v Elle objevila Adidas ZX FLUX . Tenisek mám doma několik párů a rozhodně by mě nenapadlo, že si pořídím nějaké další.. ale potisk leoparda .. to je přesně něco pro mě! K tomu růžovo-červené detaily, materiál připomínající neopren a " Á čko", které si na všech věcech automaticky přivlastňuju jako svoji inicálu.. ach.. prostě jsem neodolala! :D ♥

Co k tobě patří, neztratíš..

Když jsem před téměř šesti lety psala svůj poslední článek na blog, vlastně jsem tehdy ani netušila, že bude na tak dlouhou dobu článkem posledním.. konec blogu jsem neplánovala, jen mě blogování najednou přestalo naplňovat. Měla jsem pocit, že on-line svět je přesycený, nebavilo mě, že na instagramu je pomalu více reklamy, než "fotek ze života" a zároveň začala videa jednoznačně převažovat nad textovými příspěvky.. což mi také nesedělo, protože nepatřím k těm, kteří by měli stále na uších sluchátka, takže si je s sebou většinou zapomínám vzít a pak zjišťuju, že například vtipná videa zase tak vtipná nejsou, když k nim nemáte zvuk.. :D Moje blogerské začátky sahají hodně do minulosti, protože první blog jsem měla snad ve dvanácti (k hodnotě obsahu se netřeba vyjadřovat :D), Fashion Lady An jsem pak založila v posledním ročníku na gymplu a prožila s ním v podstatě celou vysokou. Blogování jsem vždycky brala především jako formu odreagování, zábavy, možnost sdílet svoji zálibu

Beauty Day Brno 2024

Když jsem od kamarádky dostala vstupenku na Beauty Day Brno, nemohla jsem se dočkat, až tam společně vyrazíme. Beauty Day Brno je (dle oficiálního popisu :D) akce pro ženy, které se zajímají o kosmetiku, anti-aging a zdravý životní styl. Festival nabízí přednášky odborníků, workshopy a (téměř) všechny produkty jsou na místě také k vyzkoušení, což je určitě super, protože tak můžete zkusit i věci, po kterých byste běžně nesáhly. - Například rybí kolagen v tekuté formě. Kamarádka se mu nejdřív bránila, ale po ochutnání sama uznala, že rybinu nejde cítit po čuchu, ani chuťově.. Já naopak odvážně zkouším cokoli, protože asi neexistuje jídlo/ingredience, kterou bych nedala do pusy :D.. ale je mi jasné, že ne každý to má jako já, takže myslím, že už z tohoto důvodu jsou podobné akce super nápad :). S kamarádkou jsme si naplánovaly i návštěvu přednášky a dvou workshopů: 1. Jarní kapsulový šatník 2. Beautifikace a 3. Obličejová gymnastika První z uvedených jsme nestihly, protože nás osud za