REVLON ColorStay

Původně jsem plánovala, že první z recenzí se budou týkat mých top 3 rtěnek, ale vzhledem k tomu, že mi došlo pár dotazů s tím, jaký používám make-up, věnuji další příspěvek právě jemu :)
Pleť mám víceméně bezproblémovou, ale celý život mě trápí výrazné kruhy pod očima. Vyzkoušela jsem všechny možné 100% krycí make-upy, které kruhy sice zesvětlily, ale nikdy úplně nezakryly.. Pak jsem narazila na REVLON ColorStay, který slibuje dokonalý krycí efekt, ale zároveň nemá vytvářet efekt masky.
Krycí schopnost je opravdu skvělá a pokud by si někdo představoval krytí ještě větší, make-up se dá skvěle vrstvit :) Za další výhodu považuji, že se nestírá. Jakožto alergik jsem ještě nezažila den bez smrkání a tohle je zatím jediný make-up, který opravdu odolá! :D Vyrábí se ve velkém množství odstínů, takže si vybere opravdu každý (já mám odstín #220 Natural beige). Existuje ve dvou verzích - pro mastnou a normální pleť. Velkým plusem také je, že neucpává póry.
Při aplikace je nutné postupovat trošku rychleji, protože vcelku rychle zasychá, ale není to zase tak rychlé (když to zvládám já s mou zpomaleností, zvládne to jistě každý :D)
Je slibováno, že vydrží až 16 hodin a pravdou je, že když se ráno nalíčím, je obličej po celý den krásně sjednocený a kruhy pod očima také nejsou vidět. Dále oceňuji, že na něj už není potřeba pudru, protože krásně zmatňuje.
Make-up je voděodolný, takže se dá odlíčit pouze voděodolným odličovačem. (Zkoušela jsem ho odlíčit běžným mýdlem a vodou, jako to dělám obvykle, ale nebyla jsem úspěšná :D)
Co se týká nevýhod.. žádné jsem neobjevila.. Někomu by mohla vadit "chemická" parfemace, která je ale dle mého u make-upů vcelku běžná. Na obličeji už samozřejmě cítit nejde. Další věc, která by nemusela vyhovovat všem je, že nemá aplikátor.. prostě se z lahvičky jednoduše vyleje na ruku. Mně tento způsob ale plně vyhovuje, jelikož můžu nevyužitý make-up bez problémů vrátit do lahvičky a zbytečně jej tak nevyplýtvávám :)
A jaký make-up používáte vy? :)
3 komentáře:

 1. Hace unos meses cree este blog: http://somossecreto.blogspot.com.es/ para hacer un recopilatorio, como una especie de antología, con los textos que voy encontrando por la red. Si me quieres ayudar o si quisieras ver algo tuyo publicado puedes mandarme un mail a somossecreto@gmail.com
  Gracias de antemano (y siento el spam).

  OdpovědětVymazat
 2. Tak přece jen si vyzkoušela :) je skvělý <3

  OdpovědětVymazat
 3. je vážně úžasný! doufám, že dlouho vydrží :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥