Konečně růžová!


Vyzkoušela jsem celou řadu růžových rtěnek, ale vždycky to dopadlo neúspěchem. Mám od přírody spíše červenější rty, takže najít rtěnku, která by byla růžová i na mých rtech se zdálo jako nadlidský výkon :D Na obrázcích byla vždy extrémně pigmentovaná rtěnka, ale rty měly (v lepším případě) jen růžový nádech.
Vždycky jsem před dražší kosmetikou dávala přednost značkám, které jsou běžně dostupné v drogerii za přijatelné ceny, ale řekla jsem si, že pokud někde existuje rtěnka, která bude růžová i na mně, vyplatí se investovat :D :)) Tak jsem hledala a hledala, až jsem narazila na tento zázrak.. Jedná se o rtěnku Yves Saint Laurent Rouge Volupte, odstín #19 Frivolous Pink.
Rtěnka je úžasně pigmentovaná, takže pokud jste vždycky snily o rtěnce, která vykouzlí rty, jako z titulní strany časopisu, je to ona! :) Nanášení je také super, ale vzhledem k tomu, že jsem dříve moc rtěnky nenosila, vždy v závěru doupravím okraje štetečkem. Plusové body dávám také za nádherný obal, který ze rtěnky dělá zrovna i módní doplněk :) S trváním jsem také spokojená. Myslím, že nebýt oběda, tak bych ji měla od rána až do večera..Po jídle už rtěnka není tak výrazná, což je ale způsobeno tím, že je spíše krémová, takže to nepovažuji za vadu.
A jakou zkušenost máte s růžovými rtěnkami vy?


náušnice H&M

hodnocení: 


4 komentáře:

  1. úžasná kombinace ! :-O

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj můžu se zeptat za kolik si ji sehnala?? Díky

    OdpovědětVymazat
  3. ahoj, v kamenném obchodě za 650 kč.. mají velký výběr odstínů, takže si určitě vybereš :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥