Bad day..

Tentokrát bude příspěvek kratší, protože dnešek pro mě nebyl zrovna veselým dnem a také mě zítra čeká zápočet, takže bych se na něj měla připravit.. Po dlouhé době jsem se konečně trošku vyspala, pak jsme byli s přítelem na obědě a taky jsem si chtěla v CCC koupit balerínky, které se mi tam už delší dobu líbily. Chtěla jsem černé, ale ty na mě neměli, takže jsem zkusila alespoň béžové u kterých jsem zjistila, že 39 jsou velké a 38 malé..takže mě nemusí mrzet, že černé neměli :D.. Mám spoustu nápadů na oufity a už se moc těším, až vám je předvedu, ale teď už je čas na učení.. tak pěkný večer všem.. zase zítra :)10 komentářů:

 1. To jsme na tom stejně. Byla jsem v CCC taky pro černé balerínky a neměli mojí velikost, tak jsem nakonec vzala jiné :)) hodně štěstí při zápočtu.

  http://cosmeticsbymichajka.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. já jsem bohužel jiné nevybrala :( tak musím kuknout někde jinde.. na blog se ráda podívám..děkuji! :))

  OdpovědětVymazat
 3. Do balerín si můžeš koupit ty gelové kravinky co se nalepí úplně dozadu a boty ti to zmenší tak o 4mm :-) Takže by ti pak ty 39 snad byly :)

  OdpovědětVymazat
 4. vážně? o tom jsem ještě neslyšela.. uvidím, jestli nevyberu jiné botky a kdyby ne, tak to zkusím, jak říkáš :) moc děkuji za radu :))

  OdpovědětVymazat
 5. vždycky když se mi nějaké boty moc zalíbí tak nemají moji velikost :/ jako naschvál..
  kam chodíš na vš? taky mě čekají zkoušky :(

  OdpovědětVymazat
 6. teď v CCC sice neměli moje číslo, ale nedávno se mi stal větší extrém..byla jsem s kamarádkou, kupovala si boty..líbily se mi tam také jedny, ale měli od každé velikosti zhruba 3 krabice, tak jsem si říkala, že když neseženu lepší, vezmu si je..nesehnala jsem, tak jsem si pro ně další den šla..měli ty boty v doprodeji - jeden poslední kus! :D
  chodím na práva, ty? :)

  OdpovědětVymazat
 7. tak to jsi měla štěstí :D já tak dlouho vybírám a přemýšlím že je nakonec prodají :/
  chodím na utb - angličtina pro manažerskou praxi :) práva musí být asi hodně těžké, máš můj obdiv že ses tam dostala a studuješ je :)

  OdpovědětVymazat
 8. děkuji :)) ale tak angličtina taky není pro každého, takže musíš být šikula ;)..já se ráda učím věci zpaměti a vždycky jsem nesnášela, když učitelé říkali :"..to si z toho odvodíte sami.." :D neumím odvozovat, radši se naučím x stran doslovně :D

  OdpovědětVymazat
 9. jojo to znám :D jenže tenhle styl učení ti zabere spoustu času :D:/
  už aby zkouškové bylo za náma :)

  OdpovědětVymazat
 10. to mi povídej :D minulý semestr jsem se na jednu zkoušku učila měsíc v kuse, každý den :X :D

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥