A zase ty kytičky..

Dneska jsem neodolala a musela opět vyrazit v kytičkových kalhotách. Než jsem si je oblekla poprvé, obávala jsem se, že nebudu vědět, co k nim, ale začíná to být přesně naopak.. Nejradši bych kombinovala, kombinovala..jen abych mohla být kytičkovaná denně :D Uvědomuji si, že jsou kalhoty dost výrazným kouskem, ale doufám, že se mi díky dalším kouskům podařilo, aby vypadaly alespoň trošku jinak, než v minulém outfitu :)
Dříve jsem z kalhot podobné délky měla strach, protože se mi zdálo, že zkracují nohy, ale když se dívám na dnešní fotky, tak mám pocit, že v kombinaci s botkama na klínu vypadají nohy spíše delší :D :) A co myslíte vy? Máte rádi podobnou délku kalhot nebo ne?
Jinak musím potvrdit, že botky vypadaly nejen pohodlně, ale také pohodlné jsou! Ráno jsem v nich byla ve škole a upřímně.. už dlouho se mi nestalo, že bych došla domů a nebyla odřená od bot.. Na odpolední vyučování jsem si už vzala balerínky, abych mohla líp dobíhat autobus, tramvaje..(za 20 let jsem se ještě nenaučila chodit včas :D).. a tím jsem vrátila nohy do "běžného stavu".. Bez náplastí zase dlouho nevyjdu.. :D
kalhoty, pásek a tričko H&M, kabelka Amisu, hodinky Esprit, náušnice Claire's, botky z tržnice, prstýnek Gate, sluneční brýle z Elle16 komentářů:

 1. Ty kalhoty ti opravdu moc sluší :) normálně se mi moc nelíbí, ale ty máš na to super nohy a s podpatky to vypadá vážně hezky :)

  OdpovědětVymazat
 2. také jsem na podobné kalhoty dříve nebyla, ale tyhle mě dostaly na první pohled..jinak moc děkuji :)

  OdpovědětVymazat
 3. Krásný, ale chce to šmrnc..pár kil na víc by neuškodilo..

  OdpovědětVymazat
 4. :O to je naprosto boží outfit! ale souhlasím, holka najez se :D

  OdpovědětVymazat
 5. Krásný kalhoty a boty taky!♥ Vypadáš úžasně :)
  Nikus

  OdpovědětVymazat
 6. Perfektní outfit, ty boty mě dostaly :)

  www.christinewait.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 7. moc děkuju slečny, jste milé :)

  OdpovědětVymazat
 8. Krásná :) mimochodem z jaké tržnice máš ty botky? Podobné už delší dobu sháním :)

  OdpovědětVymazat
 9. děkuji :)) jsou koupené v brně :)

  OdpovědětVymazat
 10. O těch botách dost uvažuju (už jsem se na ně dívala), ale nejsem si úplně jistá kvalitou, bojím se, aby po chvilce ty pásky nepovolily a neodlepily se nebo aby se nezačal rozpadat ten klínek, jak už se mi jednou stalo u balerínek na klínku od vietnamců. Můžu se zeptat, kolikrát jsi je už zhruba měla a jestli stále v pohodě drží? Nemůžu se rozhodnout, zda je koupit, nebo ne :) A mimochodem, moc ti to sluší! :)

  OdpovědětVymazat
 11. těžko říct..musím uznat, že mám hodně neznačkových bot a s žádnými jsem ještě problém neměla.. přijdou mi dobře udělané, ale tak uvidím časem.. ale myslím, že za tu cenu se hodí, i kdyby ses v nich jednou za čas měla fotit! :D a jinak samozřejmě dekuji:))

  OdpovědětVymazat
 12. Wow, kalhoty i botky jsou nádherné! A ano, postavu to prodlužuje, hlavně myslím, že prodlužují botky v tělové barvě:)

  OdpovědětVymazat
 13. Máš super krásný boty, kalhoty, prsten.. všechno! wow

  OdpovědětVymazat
 14. nádherný!

  http://dementiq-dementiq.blog.cz/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥