Summer plans ♥


Když mě dneska vzbudilo bubnování deště na okno a já se šla podívat, jaká hrůza to zase venku zuří, okamžitě jsem se vrátila zpátky zpátky do peřin.. Protože i když už máme pomalu konec června, Miky se ke mně v posteli tulí, jakoby bylo minimálně mínus 20 a ono slibované tropické počasí je tak zatím v nedohlednu!? Ale jelikož jsem typ člověka "první dovolená v Jugoslávii, první dítě,.." :D, nedalo mi to a když léto zatím nemůžu zažívat na vlastní kůži, rozhodla jsem se do něj ponořit alespoň prostřednictvím mého oblíbeného Polyvore a vytvořit tak plážový outfit, ve kterém bych se teď nejradši přenesla na nějakou prosluněnou pláž ♥.
Nedávno mi bylo vyčítáno, že články nepíšu "na tělo", ale jsou hodně obecné a o mém životě toho vlastně tolik neříkají.. Chápu, v každém z nás je trochu stalkera :D, takže tímto bych ráda nakrmila právě ty z vás, které láká právě okénko do mého života (raději než o svůj život se dělím o svůj vkus, tedy outfity, ale pokud by mi někdo hodlal nabídnout Kardashian show po česku, samozřejmě nepohrdám, že jo :D..).

Ale k věci - blíží se léto a s ním také hromada plánů.. já jej budu trávit především pracovně, jako každý rok a když nad tím tak přemýšlím - pokud se sejde moje odhodlání, dobří lidé (tím myslím učitele :D + mou nejvěrnější školní parťačku Lucinku) a sakra velká dávka štěstí, možná bych už za rok mohla zdárně dokončit vysokou školu a tudíž by tohle byly vlastně moje poslední studentské prázdniny.. a toho by se mělo využít! :)) Takže s přítelem plánujeme hromadu výletů, ráda bych se konečně dostala do Prahy, abych po neuvěřitelně dlouhé době viděla Anetku s Dominičkou, chtěla bych přečíst všechny knížky, které jsem stihla za poslední rok nakoupit, aktivně blogovat = aktivněji než doteď :D (ale když já mám tak úžasného muže, že několik dnů ani neotevřu notebook, protože se jen vznáším na růžovém obláčku štěstí :D♥).. a když už jsem u toho mého štěstí - samozřejmě plánujeme letní dovolenou, ale o té vám zatím víc nepovím, jelikož sami ještě vybíráme! :))
Ale aby to celé neznělo tak úplně růžově (i když ono to vlastně přesně takhle růžové je :D), musím se přiznat, že moje bezstarostná školní léta narušuje ekonomie.. a pokud jste, stejně jako já, typ člověka, který byl zvyklý bez jakýchkoli větších problémů zvládnout všechny školní nástrahy, to, že něco najednou nejde podle plánu, sebevědomí chce nechtě prostě srazí.. ale znáte to, jsou důležitější věci na světě.. a ty největší mozky v dějinách přece skoro nikdy ani tu výšku nedokončily (tohle prosím nekomentuje.. je to moje mantra, kterou se v případě paniky uklidňuju! :D)
Doufám, že jsem tedy "stručným" exkurzem do svého života alespoň částečně uspokojila zvědavé dotazy, které mi chodí a jen bych ráda dodala, že nejsem žádná sedmihlavá saň a tudíž mi jakoukoli kritiku nemusíte psát anonymně - nebudu na vás nikde čekat s baseballkou za rohem :D, mám totiž jeden dar, za který jsem nesmírně vděčná.. - Sebevětší rýpnutí, snaha o uražení.. nic z toho nepadne na úrodnou půdu. Nemůžu totiž brát vážně názor někoho, kdo se za něj pravděpodobně sám stydí, když skrývá svou identitu! :)) A pokud vám můžu poradit, dělejte to úplně stejně.. Konstruktivní kritiku a rady od těch, kterým na vás záleží totiž poznáte na první pohled a je to to jediné, co za naše zamyšlení opravdu stojí!
Jedna část čtenářů má ráda články, druhá je naopak spíše na ty obrázky (zdravím Gábi! :D).. a abych uspokojila i druhou část, konečně nastala chvíle na již zmiňovanou koláž! Dejte mi do komentářů vědět, jak se Vám líbí a v čem byste na svoji dovolenou snů naopak rádi vyrazili vy! A pokud mi dáte také tip, na nějakou super letní destinaci nebo klidně i konkrétní hotely, budu moc ráda! :))
Mějte krásný večer ♥.

plavky + overal - Lascana
Beach outfit

3 komentáře:

 1. Tak ty plavky a brýle jsou super! :) To jak popisuješ konstruktivní kritiku je super, přesně takovýto pohled na věc bychom měli mít všichni! :D Jinak to jak píšeš obvykle články se mě osobně moc líbí :)

  SweetElis

  OdpovědětVymazat
 2. s těma mozkama, co nedokončily školu máš pravdu:D! jinak já osobně, někdy radši čtu, někdy raději koukám po obrázkách. z tvé koláže se mi moc líbí boty a klobouk:)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 3. Proč nezakážeš anonymní příspěvky, když ti natolik vadí?

  "Nemůžu totiž brát vážně názor někoho, kdo se za něj pravděpodobně sám stydí, když skrývá svou identitu! :))"

  A co když někdo nemá Google účet? Znamená to, že člověk, který nemá účet na Google a napíše ti sem anonymně se automaticky za svůj názor musí stydět? Nechápu tu spojitost anonymita/stud. Prosím vysvětli, díky

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥