Mother's day is coming ♥


Blíží se svátek matek a s ním i každoroční přemýšlení, čím té naší nejdražší udělat radost.. Ve svém věku to, na rozdíl od mého malého brášky, s kytičkou vyrobenou z rulek od to toaleťáku už asi nevytrhnu a tak to chtělo trošku sofistikovanější nápad! :D U výběru dárků dávám v první řadě na to, co si dotyčný sám přeje.. ale protože někteří by své nejtajnější sny nevyzradili ani při výslechu FBI, často přijde řada alespoň na praktičnost nebo na to, aby byl dárek hezkou památkou, která dotyčnému vždy připomene, že na něj myslíme..


Moje maminka patří mezi lidi, kteří zarytě tvrdí, že "nepotřebují nic" a i sebelepším vyptávání se oklikou z nich nic nedostanete! :D A tak jsem se rozhodla, že sáhnu po šperku, protože jak zpívala už Marilyn Monroe "Diamonds are a girl's best friend", že jo? :D :))
Není tomu tak dávno, co se moje sbírka prstýnků rozrostla o krásný Infinity prstýnek z dílky Juvelora, kde jsem pár týdnů zpátky vybrala také prstýnek pro kamarádku, když slavila "polokulaté" narozeniny.. A protože jsou oba z prstýnků opravdu překrásné, rozhodla jsem se pro Juveloru i do třetice a vybrala prstýnek také pro maminku.


Přesto, že ne vždy se s maminkou, co se oblékání týká, shodneme, u doplňků - konkrétně prstýnků, náušnic a náramků se shodneme vždy, protože obě zastáváme názor, že čím výraznější, tím lepší.. a když už to na sobě máme, ať to nikdo nepřehlédne! :D A přesně na základě toho, jsem se rozhodla vybrat prstýnek i tentokrát - hlavně hodně kamínků a pokud bude zajímavý i tvarem, tím lépe.
Vybrala jsem elegantní prstýnek se zirkonky, který už v nabídce sice nenajdete, protože je vážně dokonalý a tudíž byl hned pryč, ale za to na stránkách Juvelory najdete fůru dalších prstýnků, ze kterých doslova přechází oči a tak věřím, že tam bez problémů objevíte dáreček i pro vaši maminku! :))


Mě, kromě již vybraného prstýnku, zaujaly ještě ty, které jsem vám dala do koláže níže. - Co na ně říkáte? Který se vám líbí nejvíce? A jaký dáreček máte letos pro maminku vy? :))

4 komentáře:

 1. Ten se srdcem mě naprosto uchvátil :) Pěkný prstýnek jsi mamce vybrala, bude mít určitě radost

  OdpovědětVymazat
 2. Nojo, kde jsou ty časy, kdy jsme uplácaly nějakou kytku z papíru a bylo to :D ..Mamince jsi vybrala dokonalý dárek, prstýnek je opravdu moc krásný! Z těch co jsou v koláži se mi nejvíce líbí asi ten první :) Moje mamka také vždycky říká, že nic nepotřebuje a tak jsem pro ni tenhle rok ještě nic nevymyslela a budu muset něco shánět na poslední chvíli :) Tohle je ale super nápad! :)

  SweetElis

  OdpovědětVymazat
 3. Nádherný je! :))

  http://style-and-smile15.blogspot.cz/2016/04/giveaway-5.html

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥