fitness in Bali ♥Když jsem se v pondělí vydala vyzvednout moji drahou kamarádku Gábinku, abychom společně vyrazily na do města, na kávu a při té příležitosti nafotily také outfit.. stačilo ujít pár kroků, abych si byla jistá, že outfit se určitě fotit nebude! - V těch "mínus sto stupních" jsem se totiž klepala i nabalená v zimní bundě a představa, že bych ji měla třeba ještě rozepnout a tvářit se, jakože mi je vlastně úplně fajn.. ani za zlaté prase! :D Takže jsem se pěkně vrátila domů, shrábla svůj "cvičební úbor" a řekla si, že vám tentokrát představím trošku jiný outfit - sportovní!

Nebudu si tady hrát na #fitnessgirl a #healthylifestyle, protože kdo mě zná, ví, že tyhle tagy používám většinou právě ironicky, když si užívám svůj milovaný burger a současně uctívám všechny bohy, kteří drží moji postavu už přes 5 let na stejné váze :D.. Měla jsem v životě pár záblesků "fitness & healthy lifestyle", ale protože mám líné kamarádky (zdravím vás kočky :D) a já jsem naopak sice hyperaktivní, ale šíleně stydlivá někam vyrazit o samotě, moje cvičení se omezuje na pár dřepovacích výzev v roce, sedy lehy, když to s vykrmováním fakt přeženu a mám výčitky a pak taky na občasné běhání s tátou, kdy popadám dech už po vyběhnutí kopce.. holt mi nezbývá, než souhlasit s Carrie - "Shopping is my cardio" :D, ale pokud by někdo (Brod / Zlín), hledal parťáka na cvičení, jsem vám k službám! :D :))

Ale teď už ke slibovanému outfitu! - Když jsem kdysi před lety vyrazila do posilovny, měla jsem na sobě krátký top, ve kterém šlo dokonale vidět, že moje břicho posilovnu v životě nevidělo ani přes zavřené dveře, což mi nepěkně srazilo sebevědomí a mělo za následek to, že jsem od té doby cvičila jen v plandavých tričkách a klučičích teplákách.. Jenomže jak čas plynul.. a instagram se plnil všema těma fitness kočkama, řekla jsem si, že nejlepší motivací je mít právě to, co se vám nelíbí, na očích a tak jsem po letech opět sáhla po topu /podprsence na cvičení, aby mě hecla k tomu, mít konečně břicho, jaké jsem vždycky chtěla! Posledního půl roku jsem cvičit nemohla, ale teď to hodlám napravit, takže berte tyto fotky jako "before" a třeba se v létě dočkáme i nějakého "after"! :D :))
Oblečení, které na fotkách mám, je z mého oblíbeného e-shopu Wayfrer, který, především poslední dobou, rozšířil právě nabídku sportovního oblečení, takže je opravdu z čeho vybírat! :) Já miluju hlavně jejich nápadité legíny a už teď je mi jasné, že potřebuju ty, které mají mickeymousovské ruce na zadku! :D A v čem cvičíte vy? (nebo jak řekla moje kamarádka "ty v tom ale necvičíš, ty se v tom fotíš :D..")

I když jsem původně plánovala, že tenhle outfit nafotíme v nějaké tělocvičně nebo na podobném místě, nakonec jsme zjistily, že kamarádka má doma tolik "fitness příslušenství", že by byla škoda toho nevyužít! :D A když pak vznikla fotka v zimní zahradě, kterou jste mohli vidět už na mém instagramu, kamarádka hned konstatovala, že to je vyloženě jako "na Bali" :D ♥.. Takže doufám, že  se vám dnešní fotky z Bali budou líbit a těším se na reakce! :D :))
top a legíny Wayfarer, gumička Claire's, tanga Victoria's Secret, tenisky Nike

7 komentářů:

 1. Tenhle set vypadá moc pěkně :) A fotky se vyvedly jsou super :) A jinak myslím Anetko, že máš super postavu, takže se klidně můžeš dál nacpávat hamburgery bez výčitek :D :)

  SweetElis

  OdpovědětVymazat
 2. Máš moc pěknou postavu a to i když tvrdíš, že moc necvičíš. :)Také hodlám se do toho zase pustit. A věci na cvičení máš super.

  http://somethingbykatep.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. To oblečenie je parádne, fotky sú ešte krajšie. A máš aj peknú postavu :) Kika - Blog for smile

  OdpovědětVymazat
 4. Na to, že nic neděláš, máš postavu dokonalou! :)....takové štěstí má málokdo...Já dřu každý den a stále nejsem úplně spokojená. L.

  OdpovědětVymazat
 5. outfit parádní a postava taky:) ja bohuzel patřím k těm lidem, kteří vidí na obrazku nutellu a přiberou 5 kg..:D

  OdpovědětVymazat
 6. mnohokrát děkuji za milé komentáře - jak za chválu outfitu, tak postavy, jste vážně skvělé! :))

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥