Přeskočit na hlavní obsah

Summer nail polish ♥


Přestože mám gelové nehty, běžné laky na nehty mám moc ráda.. Každý letní měsíc jsem si koupila jeden a snažila jsem se tak nehty na nohou sladit s gelovými :). Celý minulý rok jsem používala jen výrazně červený lak od NYC, protože bezvadně držel, byl krásně sytý a také se skvěle aplikoval. Ale když jsem letos k svátku dostala od brášky lak v mé oblíbené růžové barvě, ve kterém se na světle odráží krásně jemné třpytky, rozhodla jsem se, že je škoda celé léto strávit v "v jednom laku", když jich existuje tolik :))
V tomto příspěvku bych vám tedy ráda přestavila laky, které mě provází toto léto :))

1.) Růžový lak Colleen se třpytkami (odstín 186)


Lakům neznámých značek jsem nikdy moc nevěřila. Kdysi jsem si koupila jeden vážně úžasný, neonový, který ale bohužel nepřežil ani první letní koupání, takže jsem se neznámým značkám laků začala vyhýbat.
Když jsem dostala od brášky k svátku tohoto růžového krasavce, barvu jsem si hned oblíbila :) Stejně spokojená jsem pak byla s aplikací a také výdrží laku. Nehty vydržely krásně nalakované skoro dva týdny a myslím, že i kdybych je neodlakovala, ještě alespoň týden bych se za ně rozhodně nemusela stydět :)
* k sehnání je v drogeriích teta

2.) Mint COLORAMA (odstín 214) a třpytkový flormar (odstín P05)


Stříbrný lak jsem si původně koupila na opravu náhrdelníku, který mi spadnul na zem.. Ale protože se mi hrozně líbí, když je jeden z nehtů odlišné barvy než ostatní, našla jsem pro něj nakonec i jiné využití.
Mentolový Maybelline jsem si pořídila, když jsem kupovala lak pro maminku, který byl zrovna v akci 1+1 ZDARMA. Za největší výhodu považuji plochý štěteček, díky kterému je aplikace opravdu jednoduchá. Výdrž obou laků také jednoznačně chválím :))
* flormar - teta, COLORAMA Rossmann

3.) Metalický flormar (odstín DC05)


Tento lak jsem si zamilovala na první pohled. Původně jsem si byla v drogerii koupit barvu na vlasy, ale lak mě zaujal natolik, že jsem se pro něj další den musela vrátit :D Říkám mu "rybí lak", protože metalické odlesky mi připomínají barvu rybiček, které jsme mívali :D:))..
Barva je jedním slovem ÚŽASNÁ! Nejenže je odlišná na různém světle.. ale také z různých úhlů ♥.. Výdrž je opět skvělá, ale co musím vytknout, je aplikace.. Lak nemá plochý štěteček a když jsem včera kamarádce lakovala nehty, navztekala jsem se, jak už dlouho ne :D.. Ale třeba je to jen v šikovnosti, tak pokud máte stejně jako já, rády "divné" barvy, určitě doporučuji! :))

A co vy? Jaké laky jste si toto léto oblíbily? :))

Komentáře

Okomentovat

Děkuji za každý komentář ♥

Populární příspěvky z tohoto blogu

Adidas ZX FLUX ♥

Vzpomínáte si, co jsem ještě nedávno prohlašovala o botách ? "Od teď jenom podpatky.." a opravdu mi to nějakou dobu vydrželo! Teda konkrétně do chvíle, než jsem v Elle objevila Adidas ZX FLUX . Tenisek mám doma několik párů a rozhodně by mě nenapadlo, že si pořídím nějaké další.. ale potisk leoparda .. to je přesně něco pro mě! K tomu růžovo-červené detaily, materiál připomínající neopren a " Á čko", které si na všech věcech automaticky přivlastňuju jako svoji inicálu.. ach.. prostě jsem neodolala! :D ♥

Co k tobě patří, neztratíš..

Když jsem před téměř šesti lety psala svůj poslední článek na blog, vlastně jsem tehdy ani netušila, že bude na tak dlouhou dobu článkem posledním.. konec blogu jsem neplánovala, jen mě blogování najednou přestalo naplňovat. Měla jsem pocit, že on-line svět je přesycený, nebavilo mě, že na instagramu je pomalu více reklamy, než "fotek ze života" a zároveň začala videa jednoznačně převažovat nad textovými příspěvky.. což mi také nesedělo, protože nepatřím k těm, kteří by měli stále na uších sluchátka, takže si je s sebou většinou zapomínám vzít a pak zjišťuju, že například vtipná videa zase tak vtipná nejsou, když k nim nemáte zvuk.. :D Moje blogerské začátky sahají hodně do minulosti, protože první blog jsem měla snad ve dvanácti (k hodnotě obsahu se netřeba vyjadřovat :D), Fashion Lady An jsem pak založila v posledním ročníku na gymplu a prožila s ním v podstatě celou vysokou. Blogování jsem vždycky brala především jako formu odreagování, zábavy, možnost sdílet svoji zálibu

Beauty Day Brno 2024

Když jsem od kamarádky dostala vstupenku na Beauty Day Brno, nemohla jsem se dočkat, až tam společně vyrazíme. Beauty Day Brno je (dle oficiálního popisu :D) akce pro ženy, které se zajímají o kosmetiku, anti-aging a zdravý životní styl. Festival nabízí přednášky odborníků, workshopy a (téměř) všechny produkty jsou na místě také k vyzkoušení, což je určitě super, protože tak můžete zkusit i věci, po kterých byste běžně nesáhly. - Například rybí kolagen v tekuté formě. Kamarádka se mu nejdřív bránila, ale po ochutnání sama uznala, že rybinu nejde cítit po čuchu, ani chuťově.. Já naopak odvážně zkouším cokoli, protože asi neexistuje jídlo/ingredience, kterou bych nedala do pusy :D.. ale je mi jasné, že ne každý to má jako já, takže myslím, že už z tohoto důvodu jsou podobné akce super nápad :). S kamarádkou jsme si naplánovaly i návštěvu přednášky a dvou workshopů: 1. Jarní kapsulový šatník 2. Beautifikace a 3. Obličejová gymnastika První z uvedených jsme nestihly, protože nás osud za