#asymetric


Když jsem před pár dny oznámila svůj velký blogerský návrat (zveličování byla vždycky moje parketa, jen tak mimochodem.. :D), ani ve snu by mě nenapadlo, kolika reakcí se dočkám. Vlastně jsem si říkala, že většina z vás si určitě ani nevšimne, že jsem se na nějakou dobu ztratila z očí, ale opak je pravdou..Tolik vzkazů, e-mailů..vážně jsem mě dojali! Neskutečně si veškeré vaší přízně vážím a slibuju, že udělám, co bude v mých silách, aby se tady módní inspirace objevovaly minimálně v takové míře, jako tomu bývalo! :) A teď už hurá na dnešní post ♥..

Řekla bych, že co se nakupování týká, jsem vcelku rozhodný člověk. Nikdy mi nebyla blízká situace. kdy vás v obchodě něco zaujme, chcete to vzít, jenže po cestě k pokladně si to rozmyslíte.. pak si říkáte, že "přece jen.." a tak u věci stojíte třeba dalších dvacet minut v domnění, že vás třeba osvítí, což se ale většinou nestane, že jo.. :D Naopak jsem ale přebornice v "rychlonakupování" - vejdu, vidím, beru, jdu.. a tak mi stačí klidně jen hodina, abych dokázala projít celý obchoďák a pořídit vše potřebné. Myslím, že můj muž je v tomhle směru opravdu šťastný muž! :D Ale zpátky k věci.. nedávno jsem se totiž v obchodě zasekla i já.. a nebylo to u něčeho drahého / důležitého, zkrátka u něčeho, co by za větší pozornost tak nějak samozřejmě stálo.. zamilovala jsem se do pásku, který můžete vidět v dnešním outfitu.
Je úžasný jak materiálem, tak krásným zpracováním, perfektně sedí a konečně je to taky pásek, který mám opravdu v pase a nesjíždí mi až bůh ví kam, jako mi to pásky do pasu v 90 % případů dělají.. Jenomže se moc dobře znám a vím, že pokud mě něco byť jen trošku táhne v pase, okamžitě to začínám nesnášet.. a to se vztahuje vážně na všechno, takže prodavačky z obchodů s punčochami by vám mohly odkývat, že třeba punčochy, aby mě netáhly v pase, kupuju zásadně jen těhotenské, ale to je kapitola sama o sobě.. :D Pásek jsem nakonec koupila, sice ve chvíli, kdy už byly téměř vyprodané, takže jsem za týden obešla tolik obchodů Orsay jako snad ještě nikdy v životě, ale znáte to - konec dobrý, všechno dobré..
A co vy a pásky do pasu? Líbí se vám? Nosíte je? Taky v nich tak trpíte? :D

top Shein, bunda H&M, džíny Aeropostale, pásek Orsay, hodinky Rosefield - Woodies, kabelka Guess, boty s'Oliver

1 komentář:

Děkuji za každý komentář ♥