Nemysleme jen na sebe..♥


Možná jste si všimli, že poslední dobou nové outfit články přibývají málo.. venku je nádherně, počasí na focení outfitů teda naprosto ideální.. jenomže.. léto se pomalu ale jistě blíží ke konci a s ním také moje prázdninová brigáda (období bohatství zase nahradí čas chudoby.. těžký život studentů :D), takže se snažím práci věnovat maximum a věřím, že s nástupem do školy bude zase více prostoru i pro zábavu :)).
Že nemám čas na focení, ale rozhodně neznamená, že bych neměla čas na výběr nových kousků - právě naopak.. - přes prázdniny se mi podařilo si pořídit hned několik věcí ze svého wishlistu. A i když jsem se tak ještě v květnu dušovala, že všechny peníze za letní brigádu půjdou na dovolenou, nebyla bych to já, abych se zvládla vyhýbat všem obchodům obloukem :D. Moje nejlepší kamarádka, která je mimochodem stejný shoppaholik jako já, vždycky se smíchem říká, že pokud to s tou naší vášní k nakupování takhle půjde dál, na dovolenou si můžeme společně zajet tak na jeden lázeňský oplatek do Luhačovic :D..

kraťasy / košile / mikina

Nutno ovšem dodat, že i když nakupuju ve velkém, rozhodně ne bezmyšlenkovitě a za poslední dobu jsem si nepořídila snad nic, čeho bych později litovala nebo co bych nevyužila, ale přesto se občas stane, že mám výčitky, že možná nakupuju víc, než je nutné :D.. v takových chvílích je paradoxně nejlepším lékem ne to, abych se s nákupy mírnila, ale stačí koupit něco, čím udělám radost někomu ze svých blízkých a nákupní hříchy jsou tak rázem zapomenuty! :D
A snad nejraději ze všech, dělám radost příteli! Když jsem si tak, jen pár dnů zpátky, koupila DALŠÍ kabelku, rozhodla jsem se nemyslet jen na sebe a vybrat něco i pro něj. Prázdniny jsou téměř u konce, naše letní dovolená za dveřmi a to je ideální chvíle na dovolenou vybavit nejen sebe, ale také naše muže! Protože i když ten můj zvládá nákupy na výbornou a má svatou trpělivost, i když si zkouším třeba desáté šaty s tím, že všechny před nimi musely být pro mužské oko asi natolik odlišné, jako pro mě černý Volkswagen (pokaždé, když vidím černé VW Polo, naskočí mi myšlenka, že to musí být to moje, které mi právě někdo ukradl, aby mě o chvilku později muž uzemnil slovy "..lásko, ale to není Polo, to je Golf :D..), jeho nákupy probíhají stylem "vidím-líbí-beru" a z obchodu jsme tak většinou venku dřív, než si stihnu udělat alespoň rychlé selfie v zrcadle (dobře.. teď možná trošku lžu, protože pokud sledujete můj instagram, víte, že tuhle akci zvládám, jako když přezouvají kola na formuli! :D). Já naopak při nakupování většinou nikam nespěchám, ráda vyzkouším, jestli v ochodě mají kousky, které třeba zrovna vytvoří celý outfit a celkově si ty obchody zkrátka užívám, co si budeme nalhávat.. prostě žena :D.


Došla jsem ale na to, že i když se říká, že muž, který zrovna dělá cokoli jiného, vás neposlouchá, není to pravda! - Ten můj, například př sledování našeho milovaného seriálu Dva a pul chlapa vnímá skvěle.. a když jsem mu tak navrhla, že bychom mohli společně vybrat nějaké nové kousky do jeho šatníku, když se teda blíží ta dovolená, vůbec neprotestoval a nakonec jsem měla problém, aby mi notebook vůbec vrátil, jak se na stránkách e-shopu Budchlap.cz zapomněl.
Můj muž je přesně ten typ člověka, kterým bych chtěla být i já :D, který si raději koupí pár kvalitních kousků, o kterých opravdu ví, že je využije a nějaké červené plakáty SLEVA ho, na rozdíl od nás žen, prostě nechávají chladným :D. Když tak listoval stránkami e-shopu, byl unešený z jejich cen, ale zároveň trochu zaskočený, protože třeba mikinu za 700,- už v dnešní době koupíte opravdu málokde!
A protože jsme vybírali kousky vyloženě na dovolenou, v nákupním košíku nám ve finále skončily tyhle tři - růžová košile, džínové kraťasy a lehká mikina.
Mému muži neskutečně sluší košile, měl ji na sobě když jsme se poznali, těším se pokaždé, když si ji má obléct třeba na nějakou oslavu a když jsem si tak představila, že v ní půjde po pláži, znovu jsem se zamilovala už jen do té představy..♥ A i když má můj muž teda celkem velkou zásobu košil, všechny jsou s dlouhým rukávem, což na letní dovolenou není zrovna ideální a tak byl první kousek, pro který jsme zamířili, jasný! Miluju růžovou, jak už dobře víte :D a jsem šťastná, že mám po svém boku chlapy, kteří mi tuhle zálibu trpí - od taťky počínaje, přes brášku, až po mého drahého :D♥.. s barvou jsem tedy nemusela moc dlouho přemlouvat a už se nemůžu dočkat, až outfitově sladění vyrazíme třeba na procházku po pláži! :))


Kraťasy jsou na letní dovolenou nutnost a mně osobně se nejvíce líbí právě ty džínové. Někdo by možná namítl, že léto a džínovina není zrovna ideální kombinace, ale pokud vyberete správnou džínovinu, nebudete v nich trpět, ani když se budete prohánět třeba někde v poušti na velbloudech! :D:)) Tyhle kraťasy jsou nejen prodyšné, ale také parádně pružné, takže kromě toho, že skvěle sedí, se v nich naše drahé polovičky budou také cítit pohodlně.. a to, pro ně, myslím nejdůležitější, co říkáte? :))
Jako poslední "must have" kousek na dovolenou si můj drahý vybral lehkou černou mikinu, která se mi ze všech věcí líbí asi nejvíc. Pro tyhle netypické střihy jsem měla vždycky slabost a protože mikina vážně perfektně sedí, je v ní zkrátka k sežrání :D♥ A protože mu ji, kromě mě, stihl hned při prvním oblečení pochválit také brácha (a pak že jsou chlapi nevšímaví!?), tuším, že jsme vybrali správně! :))
A co vy? Pomáháte svým mužům s výběrem oblečení a nebo je máte tak v oku, že jim s přehledem vybíráte i samy? :))0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za každý komentář ♥