#flowerminidress ♥


Vždycky jsem zastávala názor, že krásné oblečení nedělá značka nebo jeho cena.. a myslím, že dnešní článek je toho jasným důkazem! Jasně, nepopírám, že například na kvalitní (a ve většině případů tudíž nelidsky drahé - drahé chápejte na poměry mého ještě částečně studentského života :D) kabelky si opravdu potrpím, ale především z praktického hlediska. Mám jich sice opravdu jen pár, ale zato bych v nich mohla klidně přenášet i bowlingové koule, tolik toho totiž běžně denně snášejí.. a přitom vypadají stále jako nové! :)
Ale u oblečení to mám asi přesně naopak.. vzpomínáte, jak jsem v jednom z minulých článků psala, že mám konečně svoje vysněné Freddy kalhoty? Tak ano, pořád je mám, pořád jsem z nich stejně unešená, ale.. nosím je málo.. a to jen z jediného důvodu - byly drahé, takže se o ně prostě bojím. A představa, že si je vezmu třeba do práce, je tak pro mě naprosto nereálná.. a to celý den vlastně jen sedím v kanceláři.. takže tak :D.

Už od malička si věcí neskutečně vážím (třeba můj iPhone je i po těch letech stále ve stavu, že byste řekli, že jsem jej právě vytáhla nový z krabičky :D), ale někdy je to asi až příliš.. Takže když v obchodě narazím na něco, co mě okouzlí a navíc stojí jen pár korun, hned si to odnáším domů, protože vím, že to určitě využiju víc, než některý z mých vysněný kousků, které bych vlastně mohla mít klidně raději v nějaké síni slávy podle toho, jak k nim přistupuju :D..
Nejnovějším úlovkem za super cenu jsou tak šatičky z dnešního článku, které jsou svými barvami absolutně mimo můj styl, ale možná právě o to víc si je užívám! :) Když jsem totiž nedávno otevřela skříň a vybírala si šaty, které si vezmu na prodloužený víkend s přítelem, zjistila jsem, že většina z nich jsou šaty černé a tudíž všechno, jen ne vyloženě letní. A protože nechci působit jako bych na dovolenou utekla od Adamsovi rodiny, chtělo to zkrátka nějakou změnu! :)

Doufám, že se vám dnešní outfit líbí a budu moc ráda, když mi napíšete, kam na výhodné kousky vyrážíte vy! :)
Krásné léto ♥.

šaty Takko, crossbody Guess - USA Boutique, náušnice Baťa, hodinky Esprit, sandálky Prisco 

2 komentáře:

 1. Ty šaty ti neskutečně sluší :) Moc hezké fotky!
  Užívej léta :o)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 2. To je vážně krásný outfit! Asi jsem se zamilovala do té kabelky:D.

  http://windypinkstyle.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥