Marilyn


Miluju kombinování zdánlivě nekombinovatelného! Ale kdyby mi někdo řekl, že si pod roztrhané džíny vezmu ještě síťované punčochy a celé to korunuju kontrastně bílou kožešinovou vestou, asi by mi hlavou proběhl obrázek Cruelly ze 101 dalmatinů a ne můj budoucí outfit :D.. Jenomže když jsem doma otevřela skříň a říkala si, čím vestičku doladit, paradoxně jsem sáhla po stejně výrazných kouscích, jako je vestička sama a moc se mi to líbilo! :)
Ale pozornost chci tentokrát směřovat jinam, než na vestu, mám na sobě totiž tričko, které je takovým malým designérským pokladem, jelikož bylo vyrobeno jen v omezeném počtu kusů (konkrétně se jedná o 150) a dokonce má svoje vlastní sériové číslo (joo, tričkem to začíná a jednou bude i ta LV kabelka, cítím to v kostech! :D) Značka Diffenity je výtvorem mladých módních návrhářů a tak jsou tyhle trička nejen skutečná umělecká díla, ale zároveň jejich koupí tyto mladé návrháře podporujete.. a i když nepatřím mezi ty, kteří by nákup v konfekcích odsuzovali a naopak v nich nakupuju moc ráda, je fajn si občas pořídit něco, co jen tak na někom neuvidíte a zároveň být taky pyšná, že i u nás se najdou šikovní návrháři, kteří navíc nabízí své kousky za dostupné ceny, navíc s použitím nejkvalitnějších materiálů! :) Já mám na sobě velikost XS a musím říct, že už dlouho mi tričko takhle hezky nesedělo! :) 
A co vy? Znáte značku Diffenity?tričko Diffenity, bunda H&M, vesta Prisco, džíny ?, kabelka Jej.sk, hodinky Daniel Wellington, válenky UGG- Office shoes

1 komentář:

  1. Hrozně se mi ten celý outfit líbí, fakt ta kombinace vypadá skvěle! Ale dost to zabily ty boty, rozhodně bych volila jiné ;)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥