Overknees & leather shorts


Když jsem v tomhle outfitu nakráčela před přítele s tím, že už jsem hotová a můžeme teda vyrazit do toho kina. Chvilku se na mě nevěřícně díval a pak pronesl "je zima.. a ty máš kraťasy!?" Následovala několikaminutová přednáška (moje :D) o tom, že tahle se to prostě nosí a že se vlastně není čemu divit, že se člověk nedočká pochopení za koženkové kraťásky v zimě, když se na vás lidi dívají, jakoby jste byli na útěku z psychiatrické léčebny třeba jen proto, že máte na hlavě klobouk a za 1.) nejste babička nad 60, které by to prošlo a za 2.) zároveň nikde v blízkosti neprobíhá třeba nějaká kovbojská akce :D..

Každopádně.. pokud také vlastníte koženkové kraťasy, určitě mi dáte zapravdu, že vyjít v nich v létě, pocit pohodlí se rovná zhruba tomu, když si tělo omotáte igelitem, aby se vám při sportování rychleji spaloval tuk :D.. a tak nosím koženku všeho druhu nejraději právě v chladných obdobích, kdy si na nějakou zimu, pak určitě nemůžu stěžovat! :D :)) Důkazem toho je pak i dnešní outfit, kdy jsem kraťasy zkombinovala s košilí z broušené kůže a kozačkama nad kolena, ať jde tedy líp poznat, že to je opravdu na zimu!
A jak kozačky nad kolena kombinujete vy? :))

košile H&M, kabát Bershka, choker nejlevnejsibizuterie.cz, náramek Trollbeads, hodinky Rosefield -  Woodies, kabelka Guess - Destore, kozačky Časnaboty

4 komentáře:

 1. To je nádherný outfit! :) Moc ti to sluší!!
  Mr. Kev

  OdpovědětVymazat
 2. I don’t know how should I give you thanks! I am totally stunned by your article. You saved my time. Thanks a million for sharing this article.

  OdpovědětVymazat
 3. Hey keep posting such good and meaningful articles.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥