The more you like yourself..


Znáte tu pohádku s Angelinou Jolie, Zloba - královna černé magie? Přesně na ni si totiž vzpomněl můj malý bráška, když se mi nachomýtl k notebooku ve chvíli, kdy jsem vybírala fotky do dnešního outfit článku. Nejdřív jsme se tomu oba zasmáli, ale pak jsem musela uznat, že se vlastně není čemu divit.. přeci jen i na mě samotnou tyhle #allinblack outfity působí pokaždé trošku "čarodějnickým" dojmem a pokud se k tomu navíc přidá choker na krku a peplum top s krajkou, mohla bych si z fleku stoupnout do řady na castingu nějaké strašidelné pohádky :D.. Ale dost přehánění, černá je přece jen jedna z mých neoblíbenějších barev, ve které se cítím opravdu dobře a proto na ni sázím i pro zítřejší den - na casting České Miss 2017 do Olomouce. - Můj soutěžní profil můžete najít zde.
Tak mi držte palce, sledujte instastories České Miss a když jsem pohádkou článek začala, tak jí i skončím, protože jak řekl jeden geniální muž "The more you like yourself, the less you are like anyone else, which makes you unique.".. a o tom to přeci je ♥.

top Textile house / H&M, bunda Get Fashion, džíny H&M, kabelka LYDC London, Choker Assos, hodinky Daniel Wellington, kozačky Časnaboty

zdroj obrázku: thedailyquotes.com

2 komentáře:

Děkuji za každý komentář ♥