Looking back on summer ♥


Ještě si moc dobře vzpomínám na první focení outfitu s přítelem - byli jsme spolu teprve chvilku, já se před každým rande trochu styděla.. a představa, že mi bude fotit outfit mi tak připadala vlastně trošku komická, protože tím, že jsem fotila většinu outfitů s nejlepší kamarádkou, bylo komandování ve stylu "z toho úhlu mě neber, vypadám jako Mr. Bean" na denním pořádku :D.. Takže když teď občas právě na tyhle "první fotky" narazím, neubráním se nostalgii, jak hezké tyhle začátky jsou, ale zároveň mi přijde, že i obyčejné fotky dokáží prozradit, jak se po nějaké době změnila i moje "důvěra" a s ní i vyznění samotných fotek.. už si nekontroluju každý výraz, když vidím psa, tak změním hlas na těžce poslouchatelné pištění, před vosou vesele utíkám, jak jen mi to aktuální obutí dovolí a i když z některých úhlů pořád vypadám jako Mr. Bean, věřím, že mě můj drahý miluju pořád stejně ♥ (teda doufám!? :D). A možná právě proto, že jsou tyhle fotky už vážně posledním ohlédnutím za létem, které jsem na přeplněné paměťové kartě objevila, neskutečně jsem si tohle focení užila a vlastně myslím, že to jde znát! :))

A samotný outfit? Na běžné nošení dávám vždy přednost bodycon střihům šatů, před těmi rozevlátými, ale faktem je, že na fotkách působí nesrovnatelně líp právě ty "beztvaré" a i když mám tyhle šaty už nějakou chvíli na hromadě věcí, které mají mířit na Vinted, tuším, že po dopsání článku je asi vrátím zpět do skříně :D :)).
Doufám, že jsem vás dnešním outfitem alespoň trošku osvěžila blogový svět, který už je plný podzimních looků a slibuju, že s tím dalším se mezi ně už zařadím taky!
Mějte krásný den ♥.šaty Zaful, pilotky Amisu, hodinky Rosefield - Woodies, náramek Trollbeads, kabelka Guess - Destore, sandálky Abercrombie & Fitch

2 komentáře:

Děkuji za každý komentář ♥