ZOO outfit ♥


Když delší dobu na blogu nepřibývají články, má to za následek především to, že když se do psaní nějakého nového konečně pustím, v hlavě se mi doslova perou myšlenky a já nevím, o čem psát první.. Takže to vezmu všechno stručně a popořádku a věřte mi, že nakonec se dobereme i k dnešnímu outfitu! :D
Už delší dobu jsme si s přítelem plánovali, že vyrazíme do ZOO. Tu zlínskou - Lešnou, jsme navštívili na Velikonoce a jelikož jsme nějak minuli krmení a hlazení rejnoků, chvíli jsme zvažovali, že se do ní vypravíme znovu.. přece jen je opravdu krásná a i když jsem v ní jako malá byla celkem často, nikdy mě neomrzí! :) Původně jsem chtěla napsat, že "snad nikoho ani omrzet nemůže", ale pak jsem si vzpomněla na své dva bratránky, kteří pochází ze Zlína a v ZOO byli jako malincí tak často, že jednou už dokonce plakali - "néé, ešná néé!" :D Takže budu pro jistotu mluvit jen za sebe, výjimky přece jen existují úplně všude :D.. Ale zpátky k našemu výletu, když jsme přemýšleli, do jaké ZOO vyrazit, uvědomila jsem si, že i za ty roky, co jsem v Olomouci bydlela, jsem se právě do olomoucké ZOO nikdy nepodívala! Stejně jako přítel.. a tak byla destinace našeho výletu jasná! :)) Často se říká, že zlínská ZOO je dokonce hezčí, než ta pražská, ale za sebe musím říct, že nejlepší mi přijde právě ta olomoucká! - Jako "zvířatoholik nejvyšší kategorie" jsem popravdě odvařená snad ze všeho, co ze řadí do kategorii zvířat :D, ale tahle ZOO mi z nějakého důvodu k srdci přirostla nejvíc!♥ A pokud máte také možnost porovnat třeba konkrétně tyhle tři ZOO, o kterých jsem se zmiňovala, budu moc ráda za vaše názory! :))
A protože výlet za zvířátky si zaslouží vhodnější outfit než lesklé šatičky, které nosím běžně :D, výjimečně jsem se oblekla trošku sportovněji.. Do mikinky jsem se na BePink zamilovala na první pohled a pořád si nemůžu vynachválit, jak univerzální je! Což mě zároveň přivádí k myšlence, že i když se vždycky dívám na věci od Victoria's Secret právě v růžové barvě, většinou mi pak leží ve skříni, protože na denní nošení mám ráda barvy tlumenější.. tak mi jen u dalšího wishlistu prosím připomeňte, co jsem o té špatné využitelnosti růžové ve svém šatníku právě řekla! :D
A když už jsem u těch využitelných věcí, musím vám představit své nové hodinky, které jsou tak láskou na první pohled číslo 2, dnešního článku! :D - i když se mi často líbí hodinky v bižuteriích, už jsem se naučila, že si nemám žádné kupovat, protože bych je na sebe pravděpodobně ani nevzala.. U hodinek mám totiž ráda kvalitu (už jen kvůli tomu, že je nosím denně) a tak mám všechny pouze od "ověřených značek". Jenomže když mi mé oblíbené Miss Sixty (které znáte z nespočtu outfitů) už po několikáté skončily v opravně kvůli vypadnutým kamínkům (po pěti letech nečekám zázraky, ale mám je fakt ráda! :D), řekla jsem si, že je čas na nové! Zaujaly mě právě ty od Rosefield, které jsem nejprve obdivovala u mé drahé Dominičky, abych si později řekla, že je nemusím jen obdivovat, ale vlastně bych je taky docela využila! :D A i když jsem v první chvíli váhala, jestli tak náhodou nutně nepotřebuju zlaté s černým ciferníkem, které jsou totálně brutálně boží! :D, nakonec jsem se naštěstí vrátila zpátky na zem, uvědomila si, že v kombinaci se zlatem mám troje další a vybrala tak celo stříbrné v modelu The Mercel. Na stránkách Woodies najdete těchto hodinek mraky a především pro ty, kteří odsuzují Wellingtonky, protože jsme jimi my blogeři zaspamovali internet :D, ale přitom mají rádi jednoduchost a nadčasovost, by právě tyhle hodinky mohli být tím pravým + za tu cenu jsou vážně peckové! :))
A znáte to.. vždycky když si pořídím něco nového, nemůžu říct jen - "mám nové džíny", většinou se k tomu váže nějaká story a tak samozřejmě ani dneska nezůstanu jen u tyhle džíny jsou pak taky nové.. :D Když jsem v rámci pauzy na oběd brouzdala po internetu a klikala na všechny reklamy, které mi facebook cíleně nabídl (pro informaci těm lidem, kteří provádí průzkumy o reklamách uvádím, že moje ovlivnitelnost reklamou je stoprocentní, protože - a) Martinka z The Blondieverse propagovala svoji knížku Minimalismus - už mám objednáno, b) PinkPanda slavnostně oznámila, že pro dnešní den je pošta zdarma - mám bázi a konturku na rty, c) růžové externí nabíječky na mobil za pár korun - před chvílí ji kurýr dovezl a konečně za d) na Heurece jsem si proklikávala e-shopy podle hodnocení a vybafl na mě slovenský e-shop JustPlay, kde jsem objevila až moc hezké věci za až moc málo peněz :D.. A víte, co vždycky říkám - nevěřím nikomu a ničemu, co si nevyzkouším sama, takže jsem si objednala džíny, do pasu, na fotkách totálně peckové.. Přes internet kalhoty přece jen nenakupuju denně a tak jsem byla zvědavá, jak budou sedět, jaký bude ve skutečnosti materiál.. a víte co? pohodlnější kalhoty snad doma ani nemám a přitom jsou totálně přiléhavé a sedí tedy přesně tak, jak to mám nejraději!

Píšu, píšu a mezitím jsem opět totálně ztratila pojem o čase :D, takže se jdu nachystat na dnešní rande, trošku uklidit v pokoji, protože úroveň bordelu dosáhla do bodu, kdy uznávám, že se o bordel opravdu jedná (hlavně teď nechoď na návštěvu Moničko, nebo mě fakt zabiješ! :D) a v příštím článku se můžete těšit na jeden zapomenutý outfit, na který jste se těšili a já jej přitom nezáměrně úplně zasklila! Vzpomene si někdo, o jaký se jedná? :))
PS: mám novou práci, jak jste mohli vidět už na instagramu!  - pro dnešní článek to není zrovna podstatná informace, ale chtěla jsem se s vámi po té době podělit opravdu o všechny novinky! :D :*

top SheIn, mikina BePink, džíny JustPlay, kabelka Destore, hodinky - Rosefield - by Woodies, náramek Trollbeads, botky Modino

Velký dík za skvělé fotky, lásko! ♥

5 komentářů:

 1. ty hodinky vypadají hodně dobře :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Co se zoologických zahrad týče... vždy budu všem tvrdit, že Lešná je nejúžasnější - protože to tak prostě je! A hlavně je rok od roku krásnější a asi jsem jeden z těch lidí, který tam může jít po tisící a stejně ho nikdy neomrzí..
  Hned na druhém místě mám pražskou, která se mi líbí tím, jak je velká, to je fakt výlet na celý den!
  No a olomoucká je také zoo pro velmi příjemně strávený den..
  ... takže tak :D

  OdpovědětVymazat
 3. Já nebyla ani v jedné ze zmiňovaných Zoo:) Outfit se mi líbí, hlavně tričko:)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 4. Moc ti to sluší! Krásné triko a džíny! Zoo mám strašně ráda, ale zatím jsem byla jen v pražské, liberecké a plzeňské!

  OdpovědětVymazat
 5. Jsem z Prahy, tak na Pražské ZOO nedám dopustit:) Nicméně tričko je skvělé!

  Poshlife

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥