Lisca swimwear ♥


Ahoj kočky!  Máme tady léto a s ním také ideální čas na výběr plavek - tedy, pokud tenhle "akt" ještě nemáte za sebou!? :D Já se například loni dostala k vodě všeho všudy tak 3x (pokud nepočítám čas strávený na dovolené), což mi ale rozhodně nebránilo v tom, abych svoji plavkovou sbírku rozšiřovala, kudy jsem chodila :D.. - jedny neonové, protože v nich krásně vynikne opálení, jedny s kalhotkami v tanga střihu, ať nemám bílý zadek :D, jedny z dovolené, protože je to už tradiční suvenýr.. a tak dál dále.. :D Jenomže když jsem se před pár dny dostala s přítelem k vodě, kde jsem samozřejmě nemohla nechat bez povšimnutí plavky ostatních :D, uznala jsem, že i sebekrásnější plavky budou vypadat jako kus hadru, pokud vám nebudou hezky sedět.
A tak jsem se hned po návratu pustila do přetřídění svých plavkových pokladů, abych se zbavila těch, které stejně nenosím (ale ráda si je prohlížím :D) a namísto nich sbírku doplnila nějakými, které budou přesně na můj typ postavy!


Už je to nějaký ten pátek, kdy jsem se rozhodla nákup hromady nekvalitních věcí vyměnit raději za pár kvalitních kousků.. a stejně tak jsem to měla i s výběrem nových plavek. Když jsem před dvě lety dostala svoje první prádlo od značky Lisca, totálně mě okouzlilo jeho propracování v každém detailu, ale rozhodně mě nenapadlo, že i po letech, bude prádlo vypadat stále jako nové - žádné čouhající nitky, změněná barva, vytáhání.. A když jsme tak zjistila, že Lisca, kromě prádla, vyrábí také třeba plavky - a ještě k tomu s push-up efektem!:D, bylo předem jasné, že mám vybráno! :) 


Se slibovaným push-up efektem jsem nadmíru spokojená a když přítelem pronesl, že se mu v těchto plavkách líbím ze všech nejvíc, jednoznačně se staly mým plavkovým favoritem pro letošní léto! :D A i když si nejsem jistá, jestli je zvládnu "obětovat" mořské vodě, na dovolené mi nemůžou chybět - i kdybych je tam měla předvádět jen u bazénu! :D :))
Plavky Lisca seženete v nepřeberném množství na internetu, kdy můžete sáhnout po "již určených kombinacích" a nebo vsadit na MixMatch kousky a namíchat si tak plavky přesně pro svou postavu, což je dle mého úplně ideální! :) A pokud, stejně jako já, patříte k těm, kteří si plavky raději vyzkouší osobně, můžete navštívit některou z mnoha prodejen, kde prádlo a plavky této značky nabízí. Jejich seznam najdete přímo na stránkách Lisca.com - zde , a mezi největší patří například prodejny v Praze,  Brně, Mostě, Děčíně nebo třeba Jihlavě.

MixMatch plavky - 1 - 2 - 3


A nutno také říct, že i když se nejedná o prodejnu, kde by se prodávalo prádlo a plavky pouze této značky, Lisca je k sehnání také v obchodním domě Prior, v našem Zlíně! :))
Doufám, že se vám dnešní článek líbil a budu ráda, když mi napíšete, odkud máte svoje dokonale padnoucí plavky vy a celkově jaký typ plavek máte nejraději!
Krásný den ♥.

Mé plavky najdete zde (horní díl) a zde (spodní :)).

2 komentáře:

  1. Musím říct, že ty plavky vypadají fakt luxusně! :) A teď když na ně koukám, tak jsem si uvědomila, že jsem tě v nich asi v Luhačovicích i viděla! :D

    SweetElis

    OdpovědětVymazat
  2. děkuji moc ♥ jsou skvělé! i když jsem si v první chvíli nebyla jistá vzorem, push-up efekt rozhodl za mně :D
    vážně? to je určitě možné! :D

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥