fuchsia lips ♥


Wedge sneakers, nebo-li tenisky na platformě, se objevily hned na několika mých wishlistech, ale asi mi nebyly souzeny, protože ve velikosti 39, jakoby se po nich slehla zem.. když jsem pak při brouzdání po internetu narazila ta tuhle kabelku od LYDC London, rázem mi bylo úplně jedno, že jsem boty chtěla původně černé, ale okamžitě jsem je začala shánět právě v bílé variantě :D.. Nakonec se mi líbí snad ještě víc, než mé vysněné černé a jak řekla kamarádka, která tenhle styl bot nesnáší "díky té bílé působí alespoň trošku míň, jako kopyta.." :D. Já si tenhle typ bot naopak nemůžu vynachválit a pro příležitosti, kdy se podpatky nehodí, ale přitom se nechcete "držet při zemi", mi přijdou jako fajn alternativa! :))

Ale ještě zpátky ke kabelce.. světlým, a hlavně tedy bílým kabelkám, jsem se vždy bránila především kvůli praktičnosti.. Bílá vypadá skvěle - o tom žádná!, ale protože nesnáším, když jde na věcech znát byť sebemenší opotřebování, neuměla jsem si představit, jak dlouho by mi bílá kabelka mohla vydržet opravdu bílá.. pravdou ale je, že pokud zvolíte správný materiál, je nakonec vlastně úplně jedno, jakou barvu kabelka má.. A v případě koženky to platí dvojnásob, protože i když se nám tahle kráska na pár fotkách doslova válela po zemi, rozhodně se to na ní nijak nepodepsalo! :))
A wishlist v dnešním článku zmíním ještě jednou, protože pokud si vzpomínáte na ten poslední (tady), určitě už šaty z něj poznáváte! Líbí se mi na nich především to, že se dají nosit elegantně - třeba v kombinaci s nějakým výraznějším náhrdelníkem, psaníčkem a podpatky.. ale stejně tak jim sedí také ležérnější kombinace, jako je třeba ta dnešní.
A jak se outfit líbí vám? Co říkáte na kombinaci šatů a tenisek? :))
šaty SheIn, kabelka LYDC London - fashion shop, sluneční brýle - Gate, hodinky Esprit, náramek Trollbeads, tenisky Michael Kors - Zalando

4 komentáře:

  1. Skvelé fotografie, najlepší blog, ktorý som za posledný čas videla! :)

    |SYDNEY SLEEK|

    OdpovědětVymazat
  2. Skvělý outfit! Líbí se mi všechny kousky, kabelka je opravdu krásný kousek a ty šaty jsou prostě pecka. Kombinace šatů a tenisek se mi hodně líbí, ale bohužel já sama to moc neumím nosit, tak se alespoň kochám jak to vypadá na ostatních :D

    SweetElis

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥