pugs in wind ♥"Miláčku.. a když jedeme do toho kina takhle předem.. myslíš že bychom stihli nafotit i outfit?"- tak přesně touhle větou a nejsmutnějšíma psíma očima jsem příteli víceméně oznámila, že než se dostaneme na Kapitána Ameriku, máme ještě nějakou "práci"! :D Byl to jeden z těch dnů, kdy počasí vypadalo tak, jakože máme fakt květen :D a i když tak 50% fotek zkazil vítr, bylo ten den opravdu krásně. Konečně jsem tak mohla vyrazit v nových šněrovacích sandálkách, které jsem musela mít především proto, že jsou to boty na chlup ladící ke kabelce! :D Jen z nich, stejně jako ze všech otevřených bot, tak trošku vyjíždím díky tomu, že mám až moc úzkou nohu, tak jsem se vás chtěla zeptat, jestli máte nějaké tipy, co do takových botek pomáhá?! :)

Kromě sandálů je další novinkou v outfitu také top, který jsem objevila v Topshopu a jakožto milovnice pejsků (a člověk, který si občas neuvědomuje, kolik mu vlastně je :D), jsem jej tam prostě nemohla nechat! Když jsem, snad někdy minulý rok?, psala, že mě okouzlila baby blue barva, nečekala jsem, že mi to pobláznění vydrží delší dobu.. Ale opak je pravdou - i když se nekombinuje zrovna nejlíp, hrozně se mi na brunetkách líbí  a už se moc těším, až s ní vymyslím nějaký další outfit! :)
A protože mi zrovna včera psala Anetka (z blogu Miss Anettel) a současně jsem se také nějak dobrala k přemýšlení nad časem stráveným v Olomouci s mojí Domičkou (Dom by Dom), řekla jsem si, že bych vám mohla říct pár slov o nové kolekci OPS! Objects, když z ní teď sama mám nový náramek ♥. Poprvé jsem jej viděla před pár týdny na kamarádce v práci a protože gepardí vzor vypadá krásně především v kombinaci se zlatými doplňky, které mám tolik ráda, věděla jsem, že jej využiju! :)) Ale zpátky k OPS! , jejichž nová kolekce "Zpět k emocím" poukazuje na to, že v dnešní době už lidé zasněně nejezdí prstem po mapě, aby si naplánovali místa, která by rádi navštívili.. už nepíší dopisy, ale zůstali jsme ve většině případů u neosobních zpráv na Messengeru.. což je konkrétně v mých očích neuvěřitelná škoda.. Protože když se dívám na polaroid naší společné fotky, který jsem dostala od Dominičky, nebo se občas prohrabuji krabicemi dopisů, které jsme si za těch více než 10 let napsaly s Anetkou, jsem moc ráda za to, že i přes dnešní uspěchanou dobu ještě existují lidé, kteří místo na facebooku napíší raději dopis a kteří místo "dáme si společnou fotku na kamkoli" mi raději dají fotku, kterou mám i po více než roce v pokoji vystavenou stále ne stejném místě.. a především, že jsou ti lidé i přes tu strašnou dálku a minimum času, který na sebe máme, stále součástí mého života a skvělými přáteli ♥.

top Topshop, kraťásky YesStyle, kabelka Michael Kors, náušnice Guess, pilotky Rayban - Mister Optic, hodinky Esprit, náramek OPS! Objects, sandálky Botovo

5 komentářů:

 1. Seš láska <3 koukej za mnou přijet na výlet do velkoměsta!!

  OdpovědětVymazat
 2. Rozhodně nějaké gelové peřinky existují. Poptala bych se v kamenné prodejně a nechala si doporučit. Nevypadá to moc pěkně, na první pohled bych řekla, že jsou malé, ale na dalších fotkách jde vidět, že máš opravdu uzkou nožku. Zbytečně to kazí dojem krásných sandálek :)

  OdpovědětVymazat
 3. Tak ten top je super! :) :D Sandálky vypadají krásně, ale asi ti neporadím, protože s nimi mám stejný problém jako ty :(

  SweetElis

  OdpovědětVymazat
 4. Super sandálky! :) Mne našťastie noha v takýchto topánkach veľmi "nelieta" :D, takže ti neporadím :/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥