Přeskočit na hlavní obsah

overknee boots ♥


Nejsem typ člověka, který by podléhal sezónním trendům, možná právě naopak.. často se mi stává, že si určité věci oblíbím, až z kurzu vyjdou :D.. Ale zrovna letos mě jeden trend chytl doslova zuby nehty! - Kozačky nad kolena se mi líbily vždycky, vlastně už loni jsem si jedny pořídila.. ale radost z nich mi trochu kazily pohledy kolemjdoucích, protože i když jsou kozačky nad kolena běžná věc, hodně lidí je má zafixovány pouze v souvislosti s filmem "Pretty Woman", pokud víte, kam tím mířím :D.. Ale právě díky tomu, že se letos masově rozšířily, utichly ve většině případů i nechápavé pohledy kolemjdoucích a tak v nich teď konečně vyrážím s chutí! :D

Původně jsem si myslela, že je budu nosit k džínám, protože mám celkem štíhlé nohy a většina kozaček mi tak odstává.. jenomže díky tkaničce, kterou si je utáhnete dle potřeby, mohou být i k sukni a vypadají (alespoň dle mého :D) sakra dobře! Protože své první kozačky nad kolena mám v tmavě hnědé, tentokrát jsem chtěla jinou barvu, abych v závěru váhala mezi černou a šedou.. Zvítězila černá, protože má přece jen největší využití.. ale když jsem si všimla, že jde poslední dobou hromada těchto bot do slev, tuším, že mi brzy přibudou i šedé (nebo i béžové? :D)..
Jak zkombinovat zbytek outfitu, jsem měla jasno během chvilky! - věděla jsem, že chci sukni a k těm nosím nejraději košile, kterých mám snad milion, ale moc často je nenosím, protože nesnáším, když mi v nich táhne na záda. Tahle je snad moje nejoblíbenější a vlastně v celém outfitu jsem se cítila moc pohodlně, i když na to rozhodně nevypadá! :D
A jak se kozačky nad kolena líbí vám? Nosíte je? :))














košile SheIn, kabátek Vinted, sukně oodji, hodinky Esprit, náramek Trollbeads, kabelka Jej.sk, nadkolenky e-marilyn, kozačky Časnaboty.cz

Komentáře

  1. Poslední fotka je nejkrásnější. Jinak si myslím, že to řasení na kozačkách Ti dělá nohy opticky výraznějšími. Já je nosím nejraději k midi šatům, kde nepůsobí vulgárně, protože jak píšeš, stačí špatně zvolený outfit, a přešlap je na světě.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. děkuji ♥
      já žádné midi šaty zatím ještě nevlastním, ale protože jsem dnes jedny objednala, už se moc těším, až je vytáhnu v kombinaci, kterou zmiňuješ! :))

      Vymazat
  2. Outfit je povedeny. Libi se mi kabatek.
    http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

    OdpovědětVymazat
  3. Krásnej kabátek i kozačky :) Moc Ti to sluší

    OdpovědětVymazat
  4. Miluju kozačky nad kolena a celkový outfit je naprosto skvělý! :)

    OdpovědětVymazat
  5. Mám přesně ty samé kozačky. Nosím je hlavně ke kalhotám, protože když si je vezmu k sukni, sjíždí mi. To je to, co mě na nich dost zklamalo. Myslela jsem si, že když mají tu tkaničku, že si je utáhnu a budou tak držet na místě, ale spletla jsem se. Po pár krocích se mi shrnou :(

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. mě se při prvním nošení také shrnovaly, ale pak jsem přišla na to, že když si tkaničku uvážeš kolem nohy (jako to bývá i na fotkách na we ♥ it, jak jsem si všimla :D), už nesjedou! a otestovala jsem je opravdu kvalitně, protože jsem v nich šla x kilometrů v noci z párty! :D

      Vymazat
  6. You look so pretty !
    xoxo,

    atwednesdaysiwearpink.blogspot.com

    OdpovědětVymazat
  7. ta kabelka je moc krásná, dodoává celému outfitu šmrnc :) Mary Magdalene

    OdpovědětVymazat
  8. Veľmi krásny outfit, vždy som chcela mať tak vysoké čižmy!

    OdpovědětVymazat
  9. Super outfit Anetko, ta sukně je boží! :) Kozačky se mi taky líbí, ale na mě takovýto typ bot nevypadá vůbec vábně :D :D Tobě to ale neskonale sekne! ♥

    SweetElis

    OdpovědětVymazat
  10. všem moc děkuji za milé komentáře ♥

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za každý komentář ♥

Populární příspěvky z tohoto blogu

New handbag and american necklace ♥

V dnešním článku bych vám ráda představila hned dvě novinky .. První z nich je kabelka, kterou jsem si objednala už 12.9, ale protože byly nějaké komplikace s doručením kabelek do firmy v ČR, dostala se ke mně až nyní. Kabelku jsem si "ohmatala" už na dovolené v Praze, ale protože ji tam měli jen v hnědém provedení, černou jsem si musela objednat. Má ideální velikost , tvar, není zbytečně přezdobená.. prostě přesně podle mého gusta! ♥ Jediné, z čeho jsem měla obavy, byl materiál .. už v obchodě se mi zdálo, že je to přesně ten materiál, o který jednou zavadíte, nebo kabelku špatně položíte a už je na ní rýha.. což se bohužel vyplnilo.. Přestože jsem ke všemu extrémně opatrná (k novým kabelkám dvojnásob!:D), už po prvním dnu jsem na kabelce měla malé škrábance. Takže pokud jste puntičkářky první kategorie, kabelka pro vás nebude "to pravé".. Ale naštěstí je to (zatím) jediná výhrada, takže doufám, že kabelka bude dobře a dlouho sloužit (ty pevné uši ji k tomu pře...

Adidas ZX FLUX ♥

Vzpomínáte si, co jsem ještě nedávno prohlašovala o botách ? "Od teď jenom podpatky.." a opravdu mi to nějakou dobu vydrželo! Teda konkrétně do chvíle, než jsem v Elle objevila Adidas ZX FLUX . Tenisek mám doma několik párů a rozhodně by mě nenapadlo, že si pořídím nějaké další.. ale potisk leoparda .. to je přesně něco pro mě! K tomu růžovo-červené detaily, materiál připomínající neopren a " Á čko", které si na všech věcech automaticky přivlastňuju jako svoji inicálu.. ach.. prostě jsem neodolala! :D ♥

Giveaway s RoseWholesale ♥

Dostaly jste něco k MDŽ ? Já jsem letos musela být obzvlášť prvotřídní žena, protože si na mě vzpomněl přítel i tatínek ! :D ♥ Co jsem dostala jste mohly vidět už na mém instagramu - tady .. a protože si hrozně moc cením vaší přízně, rozhodla jsem se obdarovat i já vás !