Winter is coming ♥

Mám moc ráda výzvy, obzvlášť pak ty pro blogerky.. takže když jsem se dozvěděla o té listopadové, ve které se má vytvořit koláž pro e-shop snowbitch, dala jsem se hned do práce. Už několikrát jsem se zmiňovala, že mě skládání koláží neuvěřitelně baví a i když se to podle výsledného výtvoru nemusí zdát, je to pořádný zabiják času! :D Tuhle koláž jsem vytvářela v pondělí po obědě.. a pak bylo najednou půl 3 a já jsem tak tak stihla doběhnout na kávu s Domčou (ano, došla jsem pozdě, ale taky kvůli tomu, že jsem na schodech zjistila, že mám oko punčochy rozthnuté odspodu až nahoru :D a pak jsem měla taky trochu problém najít tu kavárnu, do které jsme šly, protože v Olomouci jsem i po dvou letech ztracená :D..)Ale teď už k samotné výzvě (nemůžu si pomoct, ale snad u každého článku mi myšlenky utečou úúplně někam jinam! :D).. Úkolem bylo vytvořit článek se zimní tématikou s použitím produktů právě z e-shopu snowbitch.cz.
Koláž se mohla zaměřit například na ježdění, hory nebo třeba zimu ve městě.. Já jsem se loni nikam na hory nedostala, vlastně jsem ani nevytáhla snowboard (o lyžích nemluvě.. ty mi leží ve sklepě od lyžáku v sedmé třídě :D), takže jsem si vybrala zimu ve městě, protože mi je jednoznačně nejblíž! :)


Nevím, jak to s přípravou na Vánoce vypadá u nás ve městě, ale Olomouc rozhodně nezahálí.. na náměstí už jsou připravené stánky, kluziště bylo včera večer úplně plné (doufám, že až půjdu bruslit já, tak bude tak narváno, že se nebudu moct ani natáhnout! :D), všude už voní punč a dneska už dokonce věšeli hlavní osvětlení na náměstí.. Miluju tuhle atmosféru blížících se Vánoc ♥.. a tak mi dneska cesta ze školy netrvala čtvrt hodiny, ale rovnou hodinu a čtvrt! :D Procházela jsem se všema těma úzkýma uličkama, dala si punč s jahodama a pak jen tak seděla u řeky, obklopená hromadou barevného listí a sledovala jsem kachny :)).Outfit, který jsem v koláži vytvořila mi přijde ideální přesně na takový den, jaký jsem prožila. - Šaty nosím v zimních měsících raději, než kalhoty, protože v punčochách mi je tepleji, tenisky jsou na dlouhé procházky ideální a tyhle jsou navíc opravdu krásné (potřebuju je? :D), sluneční brýle jsou pro mě celoročním doplňkem, protože mám hodně citlivé oči a kabelka, kterou jsem k oufitu vybrala, mi přijde jako dělaná právě k botkám. Původně jsem chtěla outfit doplnit kabátkem, ale v závěru se mi k němu víc hodila bunda s kožíškem - představuju si ji rozepnutou, šálu jen tak volně přehozenou.. na teplo to není, ale vypadá to super! :D Pak už chybí jen rukavice (na krmení kachen nutnost! - pokud nechcete, jako já, s kusem rohlíku zahodit i prstýnek..), volná čepice a výrazná rtěnka.. Ach.. na výrazné burgundy rtěnky jsem se těšila snad celý rok! A taky na perníčkové latté ♥.. ale jak řekla Domča (Dom by Dom)"nechápu, proč jsou teď všichni tak hotoví z perníkového latté, vždyť ono je celoročně!".. sakra, tohle zjištění je pro mě něco jako, že vánoční dárky nenosí Ježíšek! :( :D


Tento článek byl vytvořen jako výzva pro Blogerky.cz ♥.

5 komentářů:

 1. Jé tak u Vás už věší výzdobu a u nás nic :D netrpělivě čekám kdy to přijde :)

  OdpovědětVymazat
 2. Mňam! Perníčkové latté! :D

  fashion-lists.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Koláž je krásný a fotky super :) Ten medovník se na mě úplně směje
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 4. Koláž se ti povedla, moc se mi líbí :) Jinak fotky jsou nádherné, vždycky ti závidím to kafíčkování které pravidelně obdivuju na tvém Instagramu :)

  Lesk na zuby???

  OdpovědětVymazat
 5. Super věci :)
  Ráda bych Tě pozvala na můj blog, kde právě probíhá vánoční Giveaway o kosmetiku Essence :)
  www.svetkossmetiky.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥