Přeskočit na hlavní obsah

My hair

Protože jste mi psaly, že by vás zajímaly moje přírodní vlasy a také to, jak jsem vypadala s blonďatými, rozhodla jsem se, že vám ukážu moje vlasové proměny :)
Už odmalička jsem nesnášela stříhání, vlasy mi zastřihovala jen maminka a kadeřnici jsem poprvé navštívila zhruba v šestnácti. V té době jsem měla svoji přirozenou barvu a délku, kterou si teď sama závidím :D Vždycky když se dívám na staré fotky, tak proklínám svoje vlasy za to, že už nerostou jako tenkrát.
Dlouhé hnědé vlasy mi vydržely až do posledního ročníku na gymplu. Když jsme na tablu měli být za filmové postavy, rozhodla jsem se, že chci jít za moji oblíbenou pravou blondýnku.. za kterou samozřejmě nemůžu jít jako brunetka :D Takže přestože jsem měla celý život raději brunetky, stala jsem se blondýnkou.
Po nějakém čase mi začala hnědá barva chybět a také mě mrzelo, že mi blond barva celkem zničila moje jemné vlasy, takže jsem šla zpátky do hnědé.
Zhruba před týdnem jsem vlasy zkrátila, protože byly žehlením a kulmováním zničené.. Hlavně tedy doufám, že zastřihnutí je donutí k růstu! :D Poslední fotka jsou tedy mé přirozené vlasy :)
Komentáře

 1. jee, ten blond ti veľmi pasoval!! :)
  http://thebestmakeupissmile.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 2. To jsou změny teda, a sluší ti vše!

  Já jsem si prošla blond, černou, červenou, melír a nakonec jsem zpět u své hnědé. Střihy jsem taky zkoušela různé:-)

  Ms. Blogger Eva

  OdpovědětVymazat
 3. Anet, ta blond ti sekla.. Jsi v ní neskutečná kočka. :)))

  OdpovědětVymazat
 4. Niky: děkuji :)
  Eva: jéé, tak to jsem teda ještě pozadu :D
  Míša: děkujůů :* ale bála jsem se, že bych byla za chvilku bez vlasů s tím, jak je mám jemné :(
  Peťa: děkuji :))

  OdpovědětVymazat
 5. Jako brunetce ti to sluší nejvíc! To je jasná věc ;)

  OdpovědětVymazat
 6. Změna je život, v tvém podání pořádné změny teda. Ale stále vypadáš dobře :) Vlásky co máš ted vypadají zdravě a krásně. Časem dorostou, to se neboj ;) Pěkný článek :)

  OdpovědětVymazat
 7. Na té první fotce bych tě nepoznala vůbec :D Ta blond ti strašně slušela, ale jako brunetka jsi samozřejmě krásná :)
  Nikus

  OdpovědětVymazat
 8. Anonym: děkuji, jsem ráda, že si to nemyslím jen já :D
  Anonym: děkuji. budu poctivě zastřihávat a snad se dočkám pořádné hřívy :)
  Nikuška: tu první fotku mám moc ráda, ale jak už jsem psala.. když mám "krátké" vlasy, tak se nerada dívám na fotky, kde jsem ještě měla dlouhé :D

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za každý komentář ♥

Populární příspěvky z tohoto blogu

Adidas ZX FLUX ♥

Vzpomínáte si, co jsem ještě nedávno prohlašovala o botách ? "Od teď jenom podpatky.." a opravdu mi to nějakou dobu vydrželo! Teda konkrétně do chvíle, než jsem v Elle objevila Adidas ZX FLUX . Tenisek mám doma několik párů a rozhodně by mě nenapadlo, že si pořídím nějaké další.. ale potisk leoparda .. to je přesně něco pro mě! K tomu růžovo-červené detaily, materiál připomínající neopren a " Á čko", které si na všech věcech automaticky přivlastňuju jako svoji inicálu.. ach.. prostě jsem neodolala! :D ♥

Co k tobě patří, neztratíš..

Když jsem před téměř šesti lety psala svůj poslední článek na blog, vlastně jsem tehdy ani netušila, že bude na tak dlouhou dobu článkem posledním.. konec blogu jsem neplánovala, jen mě blogování najednou přestalo naplňovat. Měla jsem pocit, že on-line svět je přesycený, nebavilo mě, že na instagramu je pomalu více reklamy, než "fotek ze života" a zároveň začala videa jednoznačně převažovat nad textovými příspěvky.. což mi také nesedělo, protože nepatřím k těm, kteří by měli stále na uších sluchátka, takže si je s sebou většinou zapomínám vzít a pak zjišťuju, že například vtipná videa zase tak vtipná nejsou, když k nim nemáte zvuk.. :D Moje blogerské začátky sahají hodně do minulosti, protože první blog jsem měla snad ve dvanácti (k hodnotě obsahu se netřeba vyjadřovat :D), Fashion Lady An jsem pak založila v posledním ročníku na gymplu a prožila s ním v podstatě celou vysokou. Blogování jsem vždycky brala především jako formu odreagování, zábavy, možnost sdílet svoji zálibu

Beauty Day Brno 2024

Když jsem od kamarádky dostala vstupenku na Beauty Day Brno, nemohla jsem se dočkat, až tam společně vyrazíme. Beauty Day Brno je (dle oficiálního popisu :D) akce pro ženy, které se zajímají o kosmetiku, anti-aging a zdravý životní styl. Festival nabízí přednášky odborníků, workshopy a (téměř) všechny produkty jsou na místě také k vyzkoušení, což je určitě super, protože tak můžete zkusit i věci, po kterých byste běžně nesáhly. - Například rybí kolagen v tekuté formě. Kamarádka se mu nejdřív bránila, ale po ochutnání sama uznala, že rybinu nejde cítit po čuchu, ani chuťově.. Já naopak odvážně zkouším cokoli, protože asi neexistuje jídlo/ingredience, kterou bych nedala do pusy :D.. ale je mi jasné, že ne každý to má jako já, takže myslím, že už z tohoto důvodu jsou podobné akce super nápad :). S kamarádkou jsme si naplánovaly i návštěvu přednášky a dvou workshopů: 1. Jarní kapsulový šatník 2. Beautifikace a 3. Obličejová gymnastika První z uvedených jsme nestihly, protože nás osud za