2. květnová neděle

Už jako malá jsem milovala kupování a vyrábění dárečků.. Ten pocit, když dáte někomu dárek, nemůžete se dočkat jeho reakce a přitom doufáte, že přesně tohle je to, po čem toužíl.. Ale musím uznat, že čím jsem starší, tím větší radost mi dělá dárky dávat, než dostávat.. Nakupuju je vlastně celý rok, mám jich plný pokoj a jen čekám na nějakou událost.. Třeba minulý rok jsem měla všechny vánoční dárky nakoupené už o letních prázdninách :D Ze začátku mě mrzelo, že promeškám vánoční nákupy v té pravé vánoční atmosféře, ale dopadlo to tak, že jsem v období vánoc zase něco přikoupila..
Ale teď už k dnešnímu dni.. Je svátek matek a jelikož mám tu nejúžasnější maminku na světě, tak už se nemůžu dočkat, až jí za to poděkuju :) Koupila jsem jí dva malé dárečky, tak doufám, že udělají radost.
A copak jste maminkám k dnešnímu dni koupily vy? :)






8 komentářů:

  1. koupila jsem krásný prstýnek z H&M.. vybrala jsem ho takticky, abych si ho mohla taky půjčovat :D

    OdpovědětVymazat
  2. Krásné náušničky jsi vybrala! :))))

    OdpovědětVymazat
  3. A ještě pusinku k tomu ;)

    OdpovědětVymazat
  4. Krásný dárečky, já jsem nic nekupovala, nemám komu :( ...

    OdpovědětVymazat
  5. já mám taky vánoční dárky nakoupené vždycky v létě :D ve vánočním čase pak už dokoupím jen nějaké drobnosti :) jinak u nás den matek neslavíme :)
    Verča z Blueberry Pink

    OdpovědětVymazat
  6. Krásný :) já jsem mamince koupila oříškovou Milku a balzám na vlasy :)

    OdpovědětVymazat
  7. Krásné dárečky :) Musela mít mamča velkou radost. Já letos mamče vyráběla dáreček :)

    Ráda bych tě pozvala k sobě na blog, kde právě probíhá giveaway: http://dullsinea.blogspot.cz/2013/04/jarni-giveaway.html a moc mě potěší, když se zúčastníš.

    Hezký den
    Dullsinea

    OdpovědětVymazat
  8. Thank You. :)) yes, I would love to. Following you from now on Google, Instagram and so on ...:))

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥