#RumKnuckles


Poslední měsíce jsem se tak nějak snažila si utřídit styl = barvy v minimálním množství, pokud už, tak na letních věcech.. takže mi ze skříně zmizely všechny barevné kabáty (poslední!! jsem právě před chvílí zabalila a ještě během dnešku poputuje k nové majitelce - třikrát sláva Vinted! :D), zbavila jsem se kabelek (kterých jsem měla plnou nejen svoji, ale také babiččinu skříň.. pardon :D), protože si moc dobře uvědomuju, že už dávno u mě, v případě kabelek, vede kvalita nad kvantitou a nosím tak zhruba jen 5 kabelek stále dokola :).. a taky jsem začala vyřazovat mikiny, které jsem, ještě za svých "mladých let" :D, moc ráda kombinovala především s tylovými sukýnkami (nejradši těmi neonovými! :D).. a při té příležitosti jsem si vzpomněla, že mi před patnácti lety vyšla i fotka v módní rubrice tehdejšího časopisu "Šťastná třináctka".. no.. asi nějaká předzvěst tady toho aktuálního blogování! :D Ale to jsem zase odbočila úplně jinam, než jsem chtěla :D..

V dnešním článku bych se totiž ráda zaměřila na mikiny, konkrétně pak na tu, kterou můžu vidět v dnešním outfitu.. mikiny mám moc ráda - jsou pohodlné, většina ze skvělých materiálů a je v nich bez debat prostě pohodlně! Když jsem ale na začátku článku zmínila něco jako utřídění si stylu, mikiny jsou přesně to, co si ve svém budoucím / dospělém / novém šatníku nepředstavuju, s výjimkou oblečení na sport samozřejmě :)).. a tak jsem se většiny bez mrknutí oka vzdala, až na tuhle! Už nějaký ten pátek není můj styl, ale ten potisk je prostě bombový, tak jsem si řekla, že důstojné rozloučení ve formě outfitového článku si určitě zaslouží!:D A pokud si tenhle článek právě čte slečna, která ji využije víc, než já, hurá na můj Vinted, už se moc těším, až ji předám někomu, komu udělá radost, jako kdysi mně! :))
Mějte krásný den ♥.


mikina Rum Knuckles, sukně H&M, choker Zaful.com, sluneční brýle Ray Ban - Mister Optic, kabelka Michael Kors, hodinky Rosefield - Woodies, kozačky Časnaboty

1 komentář:

  1. Musím říct, že tenhle outfit je na můj vkus až přehnaně vyzývavý... Ale proti gustu žádný dišputát ;) Nejvíc se mi líbí ty hodinky Rosefield a kabelka Michael Kors. To je láska na první pohled :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥