Leather & furt coat


Sledujete Popelku? Případně asi všem známější slovenské nákupné maniačky? Já jsem viděla jen pár dílů, ale mamča vynechá málokterý, takže na mě často volá, že "tuhle hrůzu musím vidět" a "jestli bych si tohle a tohle na sebe vzala" :D.. Většinou se z názory "módních kritiků" shodnu, ale občas si také říkám, že něco sice je módním trendem číslo jedna, ale je potřeba to trošku převést do "reálného života" a uvědomit si, že třeba s ponožkami v lodičkách se na vás lidé budou dívat, jakoby jste utekli z psychiatrické léčebny :D.. Samozřejmě, že budou takoví, kteří outfit ocení, ale tuším, že v českých ulicích jich bude sakra málo a o našem malém městě to pak platí dvojnásob! :D Ale o ponožkách v lodičkách jsem mluvit nechtěla, já sama jsem přesně v této kombinaci fotila letáčky pro Textile house a vypadalo to zatraceně dobře, ale jak říkám - pro účely módního průmyslu, ne jako outfit pro běžného smrtelníka..

Ale zpátky k módním show, které jsem zmínila už na začátku.. i když se názory jednotlivých módních guru na to či ono často lišily, v jednom se shodli snad pokaždé - největší módní zlo jsou umělé kožichy! Jenomže - ne každý si pravý kožich může dovolit, ne každý pravé kožichy uznává a také je potřeba všechny "uměliny" neházet do jednoho pytle :)).. Sama si občas v obchodě povím, "jak tuhle hrůzu mohli vyrobit a kdo si to za ty peníze koupí" :D, jindy si naopak říkám, že se kožich moc povedl a to je i případ kožíšku z dnešního outfitu. Když jsem jej v Textile house objevila, nemohla jsem se nabažit toho, jak hebounký a teplý je (i přes své 3/4 rukávy) a pořád jsem jej musela hladit :D.. Úplně jsem tak zapomněla na to, že si v kožíšku běžně připadám jako mládě Yettiho a chvíli po dozkoušení jsem si jej tak už odnášela domů :D. 
A co vy a second handy? Nakupujte v nich? Jaký nejlepší úlovek jste pořídili? :)
tričko Michael Kors, kožíšek Textile house (H&M), legíny nejleginy.cz, kabelka Guess, náramek Trollbeads, hodinky Trendy Kiss, kozačky Časnaboty

4 komentáře:

 1. Já musím říct, že nejsem zastáncem žádných kožešin - ani umělých ani pravých.. ne kvůli etice :D ale prostě se mi to nelíbí, přijde mi to strašně zastaralé, ačkoli je to ted hrozně moderní :D

  OdpovědětVymazat
 2. veľmi pekný outfit :) takýto kožúšok nájsť v second hande, tak ho tiež beriem :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
 3. You look so cool !
  xoxo,

  www.atwednesdaysiwearpink.blogspot.pt

  OdpovědětVymazat
 4. Maničaky i Popelky občas sleduji a také občas kroutím očima, i když sama žádnej specialista přes oblečení nejsem, někdy je to děs, co tam dají dohromady.:) Kožíšek je nádherný:) musí být teploučký:)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥