Aztec skirt and lace top ♥


Přála bych vám vidět výraz mé nejlepší kamarádky ve chvílích, kdy mi fotí outfit, zachumlaná skoro i s nosem se schovává v šále a já na ni vybafnu "Tak stačí.. teď ještě bez kabátku!" :D Nevím, jestli je to tím, že si moje tělo za ty roky mrznutí prostě už zvyklo nebo jen tím, že když dělám něco, co mě baví - nevidím/neslyším, prostě nevnímám a jen si to užívám :)).. každopádně, čestné pionýrské, že mi zima nebyla! :D

Že miluju podzim a zimu už víte, ale naopak se těžce smiřuju s tím, že bych vám v tomhle období měla ukazovat jen kabátky a bundy.. protože za 1.) jich nemám zase tolik, že jo? :D a za 2.) nikdo přece nechodí jen v kabátku (s výjimkou pánů na které můžeme někdy za šera narazit v parku :D) a tak vám chci pokaždé ukázat outfit jako celek :)). Konkrétně tento je jeden z mých oblíbených a vlastně si díky němu uvědomuji, jak moc se můj styl postupně mění.. dřív jsem nemohla ani vystát vázačky na čemkoli, o vzorech podobných těm na sukni ani nemluvě.. a teď? Sešněrovala bych snad nejradši úplně všechno :D a do sukně jsem se v obchodě zamilovala natolik, že paní švadlena nakonec z velikosti 38 dělala 34, jelikož sukni v mé velikosti neměli :D :)).
Doufám, že se vám dnešní outfit líbí, v záloze mám teď ještě několik dalších, tak se na ně už můžete těšit.. stejně jako na článek o semifinále Look Bella, kterého jsem se nedávno zůčastnila :).
Mějte krásný víkend ♥.
top a kabátek SheIn, sukně Zara, kabelka Guess - Destore, pom pom e-bay, hodinky Rosefield - Woodies, náramek Trollbeads, botky New Yorker

Foto: Gábinka Myšinská ♥

6 komentářů:

 1. ty jo tak v tomhle bych umrzla i pod kabátem :D ale s těmi kabáty máš recht, já jich také nemám x abych pořád jen fotila kabáty, je třeba ukázat, co se krývá i pod nimi:)
  Moc ti to sluší a sukně je skvělá!:)


  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 2. Pěkná kabelka :) s tím pom pomem to vypadá super

  www.terripeterk.com

  OdpovědětVymazat
 3. Moc hezká inspirace,
  sukně je úplně úžasná..... veselá, ale tak "decentněů...nekřičí do světa :-)
  Všechny palce nahoru. Sluší Ti to, moc :-) S kabátkem je to příjemně vypadající kombo.
  Přeji pěkný den

  OdpovědětVymazat
 4. Brrr, mrznu za Tebe. Ale moc Ti to sluší, fakt moc :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥