Nauč se cokoliv. Kdekoliv.


Dneska jsem, po neuvěřitelně dlouhé době, měla chvíli času a tak jsem zasedla k notebooku se záměrem, že si alespoň najdu nějakou inspiraci na nehty, na které za pár dnů chystám.. Otevřu we ♥ it a první obrázek, který na mě vyskočil, mě od srdce pobavil.. byl anglicky a jeho text si můžete přečíst již pod tímto odstavcem..


Na jednu stranu mě obrázek neuvěřitelně rozesmál, protože se tak trošku jedná o moji "náplň dne" :D, na stranu druhou mě přivedl k zamyšlení.. Naplňujete svůj život tím, co vás skutečně baví? Máte svoji práci/ školu snů? Já měla v tomto ohledu doposud neuvěřitelné štěstí - vystudovala jsem vysokou, která mě opravdu bavila, naplňovala a ve které celkově vidím smysl, mám práci/brigádu v obchodě s oblečením, o které jsem vždycky snila a zároveň mám to štěstí, že můžu psát blog, kterému jsem sice poslední dobou nevěnovala tolik času, kolik bych chtěla, ale na který se pokaždé ráda vracím, protože je pro mě odreagováním a zábavou zároveň a především mě pak těší, že se na něj i po těch letech stále vracíte vy! ♥
¨

Ale kam tím svým (věčně dlouhým :D) úvodem vlastně mířím? Jsem typ člověka, který od základky, přes gympl a nakonec i tu výšku, miluje školu (teď mě budou děti nesnášet :D), teda spíš učení se něčemu novému a když se mi tak naskytla možnost vybrat si nějaký "vzdělávací" kurz, ani chvilku jsem neváhala! Řeč je konkrétně o webu VímVíc, kde najdete nepřeberné množství online kurzů, zaměřených na různé oblasti. Na své si přijdou ti, kteří se chtějí zlepšit v jazycích, ale také ti, kteří mají "učení" plné zuby a rádi by se odreagovali například na kurzu focení nebo se naučili třeba partnerskou masáž! :) Na závěr každého kurz pak obdržíte certifikát o absolvování a to že jste například mistryně na již zmiňovanou "sexy masáž", vám už nikdo neodpárá! :D :))


Já už nějaký ten pátek bojuju s tím, že většina fotek, které na blogu mám, je výsledkem automatického nastavení foťáku a já bych přitom tak ráda uměla fotit i "sama". Takže moje volba kurzu byla předem jasná - fotografování pro začátečníky a mírně pokročilé (zde)! Každý z kurzů vedou odborníci na danou oblast, ten můj pak konkrétně pan Mgr. Martin Valent, Ph.D., který o fotografii přednáší také na Univerzitě Karlově v Praze a já si tak říkám, jak super věcí online kurzy na VícVíc jsou, protože je mi jasné, že jinak bych se na podobnou přednášku jen těžko dostala :)). Takže já se teď jdu opět věnovat svému "fotografickému seberozvoji" :D a už se moc těším, až si za nějakou dobu na blogu všimnete prvních výsledků!

A co vy? Znáte web VímVíc? Který kurz byste si rádi vyzkoušeli, případně už jej absolvujete? :)


4 komentáře:

 1. O tomto webu slyším poprvé, mrknu na něj :)

  Nela Agáta z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětSmazat
 2. Tak ten obrázek mě taky hodně pobavil :D :) Jinak o webu už jsem něco málo slyšela a myslím si, že je to super věc! :) Jsem zvědavá na tvůj progress :)

  SweetElis

  OdpovědětSmazat
 3. Je to zajímavej projekt, jen škoda, že bez myšlenky okopírované Udemy.com :-( .. za ty peníze mi přijde lepší si zaplatit kurz, kde se můžu zeptat na co potřebuji a dostanu jasnou odpověď.
  Jinak zrovna na focení bych ti spíš doporučil knížku "Mistrovství s DSLR" (myslím, že se to tak jmenuje), kde je vše super popsané a ještě něco ušetříš.

  OdpovědětSmazat

Děkuji za každý komentář ♥