Zvýraznění obočí

Dneska jsem si pro vás připravila tutorial, díky kterému si můžete zvýraznit obočí a zároveň prozářit oči. Sama mám sice obočí dost výrazné, ale i přesto jde změna znát.. Dokonce mi dneska obočí pochválila paní prodavačka v Reservedu :D


1.) Po spodní linii obočí veďte tenkou linku (já jsem použila černé linky v tužce od Oriflame). Pokud máte hodně výrazné obočí, jako já, použijte černou. Pokud patříte spíše ke světlejším typům, pak zvolte barvu, která bude vypadat přirozeněji.
2.) Těsně pod obočí naneste vatovou tyčinkou žluté stíny. Žlutá nesmí být zářivá, ale spíše "písková" (já jsem použila stín z paletky Fleur de Santé). Stíny naneste zhruba do vzdálenosti 1 cm pod obočí.
3.) Nakonec stíny "rozmažte" štětečkem do ztracena :)


8 komentářů:

 1. I must try it! It looks great ♥
  I follow you :))

  OdpovědětVymazat
 2. Přijde mi, že když si upravím obočí tužkou nebo stíny, vypadá to nepřirozeně, ale asi na to jen nejsem zvyklá :) U tebe to vypadá dobře :)

  OdpovědětVymazat
 3. máš překrásnou barvu očí! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Vypadá to, jak kdybys prošla nějakým vyzážistickým kurzem ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jéé, to je milé :D žádný kurz nemám, ale v budoucnu bych si jej ráda udělala :)

   Vymazat
 5. Moc pekny článek :) taky takový chystám. Máš moc pěkné obočí, to se musí nechat. Já si na něm taky zakládám a když už ho nestihnu nabarvit tak aspoň pořádně ucesu :D

  OdpovědětVymazat
 6. skvělá inspirace! :)

  OdpovědětVymazat
 7. Článek super, díky za něj ;) ... JE to super, když někdo má od přírody takhle skvěle výrazný obočí, teďka je to navíc absolutní trend :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář ♥