Vyhlášení 1.giveaway

První Giveaway na mém blogu byla v pátek ukončena a kromě toho, že pro vás mám vítězku, bych se také ráda vyjádřila k návrhům na zlepšení mého blogu, které jste uváděly a za které vám moc děkuji! :)
Rozdělím je tedy do pár bodů:
1.) Design blogu
Přestože většina z vás napsala, že by na blogu nic neměnila, často se objevily také návrhy, že by měl být blog živější, barevnější.. a i když vás asi zklamu, musím říct, že změnu neplánuji. Když jsem zhruba půl roku zpátky přemýšlela nad založením blogu, původní plán byl takový, že můj blog bude obsahovat jen fotky. Žádné recenze, články ze života, tipy na líčení,.. Chtěla jsem blog, který bude plný fotek všeho, co mě zaujalo a mám ráda. V souvislosti s tím, jsem chtěla design, který nebude odpoutávat pozornost od samotných fotek. Z čistě "fotkového blogu" jsem nakonec upustila, ale záměr mít design, který zbytečně nepoutá pozornost mi zůstal. Možná je to také tím, že jsem hrozná puntičkářka a asi bych nezvládla, že by se například růžový design blogu "bil" s outfitem sladěným do naprosto odlišných barev :D Takže si rozhodně nemyslete, že nemám ráda barvy, právě naopak.. jen se mi líbí neutrální design :)

2.) Délka článků
Pár z vás uvedlo, že by uvítalo delší články, naopak zhruba stejný počet mě chválil za to, že články nepíšu zbytečně dlouhé, takže si je mohou přečíst i když nemají moc času. Za mě osobně musím říct, že mám raději články kratší, protože než číst dlouhý článek na jednou blogu, raději za stejný čas projedu krátké články více blogerek. Také souhlasím s tím, že ne vždy má člověk na čtení dlouhých článků čas. Tím nechci říct, že se u mě dlouhé články neobjeví.. objeví, ale ne tak často :)

3.) Více návodů na líčení
Líčení mám moc ráda a vytvářet nějaké neobvyklé mě baví úplně nejvíc. Jediným problémem je, že bohužel nemám foťák, který by fotil tak, jak si představuji :( Ale jelikož na jeho sehnání už pracuji, tak se snad tipů na líčení již brzy dočkáte :)

4.) Videa
Videí se na mém blogu bohužel nedočkáte. Jsem hrozně stydlivá, co se mluveného projevu týká a vzhledem k tomu, že třeba přednesení referátu je pro mě noční můrou, videa nejsou nic pro mě :D

Jinak bych vám chtěla moc poděkovat za chválu na outfity. Dělám je ze všeho nejraději a když mi některá z vás napíše, že ji mé oblékání inspiruje, mám z toho ohromnou radost :)

Ale teď už k vítězce mé 1.giveaway, podle random.org se jí stává Danuška Kovářová, kterou jsem již informovala e-mailem.Všem ostatním děkuji za účast a těším se na Vás v další giveaway! :)0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za každý komentář ♥